הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
עושה זאת שוב: מדונה מעוררת סערה בעקבות תמונה מרוטשת ברשת החברתית
היא אמנם כבר בת 63 אך נראה כי מדונה לא מתכוונת להוריד הילוך. יותר מזה, הזמרת ידועה בתור מי שמפרסמת בתדירות גבוהה תמונות מרוטשות במיוחד של עצמה, מה שמוביל לביקורות ותגובות חלוקות לעיתים תכופות. אך נראה כי הפעם, אפילו כוכבת פופ כמו מדונה, זה יותר מדי

הרשתות החברתיות ידועות בתור מי שמציגות מציאות מדומה, עם תמונות מלאות פוטושופ ומרוטשות היטב. אך לאחרונה, ישנה מגמה שהולכת ותופסת תאוצה בה כוכבים הוליוודים רבים בוחרים לפרסם תמונות ללא איפור ועריכה. עם זאת, נראה כי המגמה המדוברת לא בדיוק הגיעה למדונה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הזמרת לא רק ממשיכה לפרסם תמונות מרוטשות במיוחד בעמוד האינסטגרם האישי שלה, אלא לאחרונה אף הצליחה לעורר סערה חדשה בנורא. בסוף השבוע האחרון הגיעה מדונה להופעה בניו יורק, משם הופיעה במדרגות של כנסייה בעיר בחצות הלילה, כאשר ההופעה כמובן תועדה בכל רחבי הרשת.

תוך זמן קצר אלפי מעריצים מתחו ביקורת על כך שמדונה נראית אחרת לגמרי במציאות, זאת ביחס לתמונות שהיא מפרסמת ברשת החברתית, אשר מלאות בפילטרים ופוטושופ. יותר מזה, הזמרת האהובה אף העלתה תמונה שלה דקות ספרות לפני ההופעה, כאשר פניה נראות צעירות ומתוחות.

אך כמובן שמציאות, פניה של מדונה נראו אחרת לגמרי, ורק המחישו למעריצים כמה הפער בין המציאות לרשת החברתית הינו גדול. כאמור, זו לא הפעם הראשונה שמדונה עומדת בלב סערה מסוג זה, כאשר רבים מגיבים בעמוד האינסטגרם האישי שלה ומותחים על הנושא ביקורת. 

 

4% לא
96% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE