הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
קאמבק הוליוודי נוסף בדרך? אנג'לינה ג'ולי שוב מבלה עם האקס
היא אמנם כבר שנים אחת הרווקות הלוהטות במיוחד בהוליווד, אך בחודשים האחרונים נתפסת ג'ולי שוב ושוב בעדשת הפפראצי כאשר היא מבלה עם האקס המיתולוגי ובעלה הראשון, השחקן ג'וני לי מילר

השנה האחרונה הביאה עימה לא מעט פרידות, אך מהצד השני גם לא מעט קאמבקים מפתיעים במיוחד. אמנם השנה מתקרבת לקיצה, אך נראה כי המגמה הזו לא ממש הולכת לעזור, כאשר מי שנמצאת כעת במרכז הנושא היא לא אחרת מאשר השחקנית אנג'לינה ג'ולי.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לאחרונה, השחקנית ההוליוודית מבלה לא מעט שעות עם בעלה הראשון והאקס המיתולוגי שלה, השחקן ג'וני לי מילר. לאחר עשרות תמונות פפראצי של השניים, לפני מספר ימים נתפסו בשנית כשהם יוצאים יחד ממסעדה מפוארת בלוס אנג'לס, ואפילו נכנסים לאותה מכונית. 

ולמי שלא זוכר או מכיר, אנג'ילנה ג'ולי וג'וני לי מילר נישאו אי שם בשנת 1996, ולאחר שלוש שנים של חיי נישואין החליטו להפריד כוחות ולפרק את החבילה. כזכור, בחודש יוני האחרון, הרעשת סערה סביב תמונות פפראצי של השניים, בהן ג'ולי נראית עוזבת את ביתו של מילר אשר בניו יורק.

המעריצים בטוחים כי מדובר על קאמבק מפתיע נוסף שעתיד לצאת לאור ממש בקרוב. עם זאת, אי אפשר שלא להזכיר את הקשר המפתיע והמשונה של השחקנית עם הזמר דה וויקנד, כאשר גם תמונות פררצאי שלהם הצליחו לשגע את הרשת, ולעורר לא מעט שמועות בנוגע למערכת יחסים אפשרית. 

כזכור, ג'ולי נמצאת כבר לא מעט שנים במבאבק משפטי ארוך ומתוקשר מול אב ילדיה, השחקן בראד פיט. לפני מספר ימים השחקנית אף הרחיקה לכת ועשתה צעד נוסף בתהליך הפרידה של השניים והחליטה למכור את חלקה ביקב משותף אשר רכשו לפני מספר שנים, מכירה שהכניסה לכיסה למעלה משישים מיליון דולר. 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE