הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
הרעת גועשת: זה האקססורי החדש והמפתיע של המלכה אליזבת
מלכת אנגליה הגיעה לאירוע חגיגי במנזר ווסטמינסטר כאשר היא מציגה בפעם הראשונה באופן פומבי ורשמי את האקססוריז החדש והרשמי שלי- מקל הליכה חדש ויוקרתי. מקורבים למלכה מהירו להגיב בנושא ואמרו כי היא משתמשת בו לטעמי נוחות בלבד

לאחרונה, הגיעה המלכה אליזבת לאירוע מלכותי במנשר ווסטמינסטר אשר מציין מאה שנים לארגון הצדקה "לגיון" התומך בחיילים משוחררים בבריטניה ובבני משפחותיהם. אך אין מדובר בביקור שגרתי של המלכה, אלא בהופעה פומבית ראשונה מזה 95 שנות חייה של המלכה, שהיא מציגה אקססורי חדש ומפתיע במיוחד- מקל הליכה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


המלכה הייתה לצידה של בתה, הנסיכה אן, ונעזרה במקל החדש שלה לאורך כל הביקור החגיגי. מקורבים למלכה מיהרו להסביר כי אין מדובר במקל לטעמים רפואיים, אלא לטעמי נוחות בלבד. כזכור, אי שם בשנת 2003 נעזרה המלכה במקל, אך בעקבות ניתוח רפואי שעברה.

עוד סיפרו מקורבים למלכה כי הבחירה של אליזבת במקל היה בעקבות הריצוף בכניסה למזנר אשר אינו אחיד ומסוכן עבורה. לפי הדיווחים, במהלך האירוע דיבר ג'יימס בשאל, סגן אלוף בדימוס אשר הודה למלכה אליזבת, ולבתה הנסיכה אן, שהגיעו וכיבדו אותו בנוכחותן.

עוד הוסיף וסיכם: "אנו מציינים היום את השנה ה-100 שלנו, וזה הזמן להישאר מחויבים למשימה שלנו להבטיח שמי שנתן כל כך הרבה עבור המדינה, יקבל את ההכרה, היחס והתמיכה המגיעים לו. בהסתכלות קדימה, אל עוד מאה שנים לפחות, אנו מצפים שדור ההמשך שלנו ימשיך ויעשה את עובדתנו נאמנה". 

34% לא
66% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE