הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
דרמת מתח חדשה בכיכובה של קווין לטיפה: "נקודת שוויון"
המודל החדש של הסדרה המיתולוגית מציג לראשונה גיבורה שחורה ומצליח לרענן את התבנית השחוקה והמוכרת של העלילה. התוצאה היא סדרה שנעה בין אזורי המתח לאיזורי הדרמה בחופשיות מרשימה, ומבטיחה חווית צפייה מהנה וסוחפת

העלילה החדשה של "נקודת שוויון" מציגה את הגיבורה המפתיעה, אישה שחורה בשם רובין מקקול בגילומה של השחקנית ההוליוודית האהובה קווין לטיפה. רובין היא אם חד הורית המתגוררת בניו יורק עם בתה, ובעלת עבר של מרגלת מיומנת וחריפה. את הגידול של בתה, תלמידת תיכון מצטיינת, עושה רובין על הצד הטוב ביותר שהיא יכולה, ולעיתים היא מקבלת עזרה מדודתה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


רובין מנסה לעשות את צעדיה הראשונים בעבודת צדקה, במטרה לזנוח את העבר המורכב שלה. אך כבר בפרק הראשון היא נחשפת לנערה צעירה הנמצאת במצוקה, מה שמצליח מיד לגרור אותה אל תוך סיפורה, המזכיר לה שוב, כמה קל לנשים צעירות ליפול קורבן, בעיקר כשהן בצבע "הלא נכון".

רובין מחליטה לחשב מסלול מחדש ומשקיעה את כל האנרגיה, הניסיון והחוכמה שלה ברדיפת צדק עבור אותה נערה. "נקודת שוויון" מספרת לצופים האמריקאים בדיוק את כל מה שהם אוהבים, מעט דרמה, הרבה מתח ואקשן, קצת CIA, קצין משטרה סקסי שמצליח לטרוף את הקלפים ולגרום לרובין להתאהב, ועוד.

הסדרה מצליחה לזרום באופן טבעי בין ז'אנר לז'אנר, היא משעשעת, מותחת, נוגעת ללב, וכל זה כאשר היא מספקת חווית צפייה לא פחות מנהדרת. אך בסופו של יום, הסיבה האמיתית לצפות בעיבוד החדש והמרענן של "נקודת שיוויון" היא קווין לטיפה בכבודה ובעצמה.

מדובר על אחת מתצוגות המשחק המרשימות של השחקנית האהובה, ואין איך לומר את זה אחרת, פשוט כיף לצפות בה על המסך. לטיפה מזכירה לכולנו שהיא עמוסה בכריזמה וכישרון, ומקומה לגמרי על המסך הקטן והגדול כאחד. לצידה של השחקנית ישנו קאסט מרשים, אשר מצליח להרים את הסדרה לגבהים הנדרשים.

בסופו של דבר, "נקודת שיווין" הינה סדרה על אישה שיודעת לעומק כיצד המערכת הממשלתית נראית מאחורי הקלעים. ספוילר: לא טוב במיוחד. נכון, זה לא משהו שלא נתקלנו בו קודם לכן, אך בשילוב של כל האלמנטים הנכונים, זו בהחלט סדרה מוצלחת ששווה צפייה.  

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE