הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
הצצה אל תוך נפש סבוכה: שלושה ספרים מרתקים על מחלות נפש וההתמודדות איתן
סופרים רבים לאורך ההיסטוריה סבלו מתופעות שונות כגון היפוכונדריה או דפרסיה, זאת לצד יצירתיות נדירה וכישרון יוצא דופן. ריכזנו כמה ספרים שמעניקים לא רק הצצה אל תוך הנפש הסבוכה והמורכבת של האמן, אלא גם תובנות חשובות

חרדה, דיפרסיה והיפוכונדריה הן תופעות המאפיינות מאות סופרים לאורך ההיסטוריה, כאשר הם ידועים בתור אנשים השקועים בעצמם ובתוך עולמם. ואם זה לא מספיק, רבים מהם פסיבים במידה כזו או אחרת, וכך אינם מקבלים מענה או טיפול ראוי למחלתם. המזל הוא שיצאו מכך כמה מהספרים הגדולים והחשובים ביותר בתולדות הספרות. הנה שלושה מהם. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


שלושה בסירה אחת, ג׳רום ק׳ ג׳רום 

גיבור הסיפור, שהוא גם המספר, מחליט, יחד עם שני חבריו הטובים, לעזוב את העיר ולצאת למסע בטבע. השלושה יוצאים למסע יחד עם כלב וסירה קטנה אחת, ושטים לאורך נהר התמזה אשר נמצא באנגליה. לאורך הדרך הם עוברים מגוון רחב של חוויות, טובות פחות וטובות פחות. הספר הפך לאחד הספרים הפופולרים והאהובים לא רק בזכות העלילה המיוחדת, אלא בעקבות קולו הייחודי של המספר, השפה המאפיינת אותו, והמחשבות הקיומיות על המסע והחיים בכלל. 

נפש לא שקטה -זכרונות על מצב רוח ושגעון, קיי רדפילד ג'יימיסון

ספר שהוא למעשה עדות אישית ומטלטלת של עולם המאניה דיפרסיה. המחברת עצמה נאבקה במחלה זו במשך שלושה עשורים והיא מספרת בגילוי לב על העולם הזה וההתמודדות המורכבת. עולם בו היו כלואים אמנים ויוצרים רבים כגון ואן גוך, מיכאלאנג'לו, וירג'יניה וולף, ועוד.

נפשות מתות, גוגול

מחבר הספר היה אדם מדוכא במשך כל חייו, אשר סבל מהפרעות נפשיות רבות. הספר מתאר את מחלת הדיפרסיה בצורה יוצאת דופן, אותנטית ומרתקת. כך למשל, תוכלו למצוא שם תיאורים של התמודדות עם הדיכאון, כאשר נטילת כדורים היא מצד אחד התרופה היחידה למצב, אך גם כזו שמצליחה לנטרל את הנפש והלב, ומרחיקה אותו מחווית העולם והחיים.0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE