הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
פלורידה: קישט את החצר לקראת החנוכה – וצפוי לקבל קנס של אלף דולר
השכנים של מייקל מופה לא התחברו לרוח החג שלו, ודרך עורך דין הם דרשו ממנו להסיר את כל האורות המהבהבים מגינתו. "אני לא הולך לעשות את זה"

בעל בית בפלורידה עומד בפני קנסות גבוהים של עד 1,000 דולרים בגין קישוטים מוארים לקראת חג החנוכה, שהציב בחצר ביתו. עם זאת, לדבריו, אף אחד לא יפגע ברוח החג שלו.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


החצר של מייקל מופה (צילום: חדשות 8 טמפה)

 

מייקל מופה עומד בפני קנסות פוטנציאליים של עד 100 דולר ליום, שעלולים להגיע ל-1,000 דולרים בסך הכל, אם לא יסיר את הנורות הצבעוניות והחנוכייה בצבע כחול לבן, איתם קישט את ביתו בווסטצ'ייס, טמפה.

מופה ומשפחתו שכרו חברה שתגיע לביתם ותציב את כל האורות, עוד ב-6 בנובמבר, קצת אחרי ליל כל הקדושים. "הם היו זמינים רק ביום הזה, ואני לא יכול לטפס על הגג", אמר מופה. "עם החגים והמגפה, אני חושב שהילדים רצו משהו בהיר להסתכל עליו".

אבל לא כולם הרגישו בטוב עם רוח החג, ומופה קיבל מכתב מאגודת הבתים של שכונתו, שם טענו כי הקישוטים שהציב בגינתו אינם מותרים עד חג ההודיה, ואיימו עליו בקנסות אם לא יסיר אותם. עם זאת, לדבריו של מופה, הוא לא ידע שמדובר בהפרת החוק.

 

 

עורך הדין של איגוד הבתים, ג'ונתן אליס, אמר כי אחד השכנים התלונן על ביתו של מופה, ו"זה מה שהוביל את מנהל הקהילה לחקור את זה". לדבריו, הסיבה שהם דורשים ממנו להסיר את הקישוטים היא החשש שהוא ישאיר את האורות לאורך כל השנה.

כפתרון אפשרי, מופה אמר כי הוא יכבה את אורות עד לחג ההודיה, אבל התאחדות בעלי הבתים לא קיבלה את ההצעה ודרשה שיסיר לחלוטין את הקישוטים.

עם זאת, מופה לא נרתע כלל ומסרב לשתף פעולה. "אז אנחנו חייבים להוריד את האורות שלנו – משהו שאנחנו לא הולכים לעשות", אמר.

4% לא
96% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE