הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
קרב חתולות: בריטני ספירס תוקפת את כריסטינה אגילרה
לאחר 13 שנים, השתחררה לאחרונה הזמרת בריטני ספירס מהמשמורת של אביה. כעת, היא בוחרת להחזיר אש לכל מי שלא תמך בה בפומבי: ״במשך שנים ארוכות הייתי במערכת פוגענית ומושחתת, ומסיבה לא ברורה קשה לאנשים לדבר על זה בפומבי״, אמרה הזמרת

נראה שבריטני ספירס לא מוכנה לנוח, ולאחר שיצאה לחופשי, היא ממשיכה לסגור חשבונות. לאחר שמקורב לזמרת סיפר כי היא מתכננת לתבוע את אביה ומשפחתה, כעת מסתמן כי ספירס ממשיכה להשיב אש, והפעם הקורבן היא הזמרת כריסטינה אגילרה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לאחרונה, פירסמה בריטני פוסט בעמוד האינסטגרם האישי שלה, בו כתבה באומץ רב על חברים לשעבר שלא קיבלו אותה ולא הכירו במצוקה שלה, בזמן שהייתה תחת המשמורת של אביה, ונלחמה על חייה והחופש שלה: ״אני אוהבת ומעריצה את כל מי שתמך בי לאורך השנים, אך לסרב לדבר על זה שאתה יודע את האמת, זה שווה ערך לשקר״, כתבה.

לאחרונה, נשאלה כריסטינה אגילרה על פרשת בריטני ספירס וענתה: ״אני לא יכולה לדבר על זה. אבל אני שמחה עבורה״. כעת, בתגובה, ספירס כותבת: ״13 שנים הייתי במערכת שפגעה בי נפשית ופיזית, אני לא מבינה למה זה כל כך קשה לאנשים לדבר על זה. אני זו שעברתי את כל זה״.  

חשוב להזכיר כי כריסטינה אגילרה דווקא כן הביעה תמיכה בספירס לאורך השנים, כאשר לאחרונה אף פרסמה פוסט פומבי ורשמי בנושא וכתבה: ״בימים האחרונים אני חושבת על בריטני ועל כל מה שהיא עוברת. זה בלתי מתקבל על הדעת שבן אדם לא יוכל לחיות את חייו, להיות חופשי ולשלוט על גורלו״.

עוד הוסיפה אגילרה וכתבה: ״אין להקהל ראש בנזק הרגשי והנפשי שזה יכול לחולל לנפש האדם. אני מקווה שהפרשה הזו תגיע לסיומה בהקדם האפשרי, ובריטני תוכל לשוב ולהיות אישה חופשייה ומאושרת״. הפוסט של הזמרת זכה למאות אלפי לייקים ותגובות מפרגנות, אחת מהן מצד הכוכבת והזמרת ליידי גאגא.50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE