הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
פשיטה על רשת לואי ויטון: 14 חשודים גנבו בשניות סחורה במאות אלפי דולרים – באירוע אחד מני רבים
השודדים רוקנו את החנות בפחות מדקה, והמשטרה בודקת אם יש קשר בין התקרית לאירועי שוד דומים שהתרחשו בחנויות הרשת בשיקגו ובקליפורניה. "בהחלט יש קווי דמיון"

14 שודדים הסתערו על חנות של לואי ויטון בפרבר של שיקגו, וסרטונים של מצלמות האבטחה הם נראים בתוך שניות תופסים את כל מה שבא ליד ובורחים מהמקום. מדובר בפעם החמישית לפחות של גניבה מאסיבית מחנויות הרשת בחודש האחרון.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


14 רעולי פנים פשטו על חנות של לואי ויטון בשיקגו (צילום מסך מיוטיוב)

 

השוד התרחש בחנות הממוקמת במרכז אוברוק באואק ברוק, אילינוי, ביום רביעי שעבר בסביבות השעה 3:30 אחר הצהריים. כך נמסר מהמשטרה. בצילומים מהאירוע נראים החשודים, אשר לבושים במסכות וקפוצ'ונים, מתפרצים לחנות, חלקם עם שקיות אשפה, ולוקחים תיקים וסחורות אחרות – ונמלטים החוצה.

על פי הרשויות, הסחורה שנגנבה מהחנות היוקרתית הייתה בשווי מוערך של 120 אלף דולר.

 

 

מהמשטרה נמסר כי 14 החושדים ברחו מהקניון בשלושה כלי רכב שונים שחיכו להם מחוץ למקום. גורמי אכיפת החוק פתחו בחקירה וסריקות, ומסרו כי בינתיים הם הצליחו לאתר את אחד משלושת כלי הרכב – דודג' צ'ארגר אשר דווח כגנוב עוד בחודש אוקטובר.

"אנחנו עדיין עובדים על מספר כיווני חקירה כדי לזהות את העבריינים המעורבים באירוע", נמסר.

כאמור, לא מדובר בתקרית היחידה של גניבה מאסיבית מחנויות הרשת. בחודש אוקטובר, שמונה חשודים נכנסו לחנות של לואי ויטון בנורת'ברוק, וגנבו סחורה בסך של 66,000 דולרים. ב-1 בנובמבר, 13 גברים העוטים מסכות וכפפות, נכנסו לאותה חנות וגנבו פריטים בשווי של 100 אלף דולר.

"אנחנו עדיין לא יודעים אם יש קשר בין האירועים, אבל בהחלט יש קווי דמיון", נמסר מהמשטרה.

כמו כן, הגניבות שאירעו בשיקגו מזכירות תקריות דומות בקליפורניה בסוף השבוע. משטרת סן פרנסיסקו מסרה כי עשרות אנשים נעצרו לאחר שנכנסו לחנות של לואי ויטון בוולנו קריק ביום שישי בלילה ובמוצאי שבת, וגנבו סחורות רבות. על פי גורמי אכיפת החוק, מדובר בכ-80 חשודים מעורבים, שנמלטו בלפחות עשרה כלי רכב שונים.

71% לא
29% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE