הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
מפתיעה בכל פעם מחדש: זה ההליך האסתטי שעברה כריסי טיגן
הדוגמנית ואשתו של הזמר ג׳ון לג׳נד ידועה בתור אחת הכוכבות בביצה שאוהבות במיוחד לחלוק כמעט כל פרט על חייה האישיים. מי שעוקב אחר טיגן ברשת החברתית, כנראה מכיר אותה די טוב, ובעיקר יודע מה היא עושה בכל יום. כעת, היא חושפת כי עברה הליך השתלת גבות

הדוגמנית כריסי טיגן (35) אוהבת לשתף עם מיליוני המעריצים שלה כמעט כל דבר שקורה בחייה האישיים, החל מאירועים דרמטיים וקשים כגון הפלה שנאלצה לעבור, ועד אלרגיה שפיתחה לתפוז, שן שנפלה לה, וכעת גם ההחלטה שלקחה לאחרונה לעבור הליך של השתלת גבות. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כאמור, טיגן החליטה לעשות מעשה די אמיץ, ועברה לאחרונה השתלת גבות. את התוצאה, שיתפה כריסי עם 36 מיליון העוקבים שלה, ולא, היא לא התייבשה בהחלטה שלה ולא הסתירה את ההתרגשות. בפוסט בנושא כתבה: ״אני משתדלת לא להשתמש בכל יום באיפור, אך הגבות שלי תמיד היו בהירות ודקות מדי״.

עוד הוסיפה וכתבה כי היא מאוד שמחה ונרגשת שבחרה לעשות את ההליך המדובר. ״זה כל כך מגניב, ומאפשר לי לצאת מהבית בלי איפור ובלי דאגות״, סיכמה הדוגמנית. הגבות החדשות של טיגן נראות מלאות ומעוצבות, זאת תודות להליך הרפואי במהלכו לקחות שיער מהחלק האחורי של הקרקפת שלה, והשתילו במקום הרלוונטי. 

הפוסט של טיגן צבר תוך מספר שעות בלבד, מאות אלפי לייקים ותגובות נרגשות. מעריצות ועוקבות רבות כתבו לדוגמנית כי בעקבות הפוסט והשיתוף שלה, כעת הן מרגישות בטוחות יותר לעבור הליך דומה, זאת לאחר שבמשך שנים דחו מכך וחששו מהתהליך. 

72% לא
28% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE