הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
מקורב לקניה ווסט חושף: ״הוא לא מרוצה שקים ממשיכה הלאה״
לאחר שבועות ארוכים של שמועות, תמונות פפראצי שלא מותירות הרבה מקום לספק, והמקרוב לכוכבת הטראש אשר סיפר כי קימי לגמרי מאוהבת, נראה כי זה כבר די ברור לכל העולם, קים קרדשיאן ופיט דיווידסון לגמרי יחד. אך יש מי שלא מרוצה מכל הסיפור הזה, וזה קניה ווסט

בתחילת השבוע מקורב לכוכבת הריאלטי קים קרדשיאן אישר, כי היא אכן נמצאת בזוגיות טריה ולוהטת עם הקומקאי פיט דיווידסון. האישור מגיע לאחר שבועות של שמועות שהצליחו להציף את כל רחבי הרשת, ומאות צלמי פפראצי שמחכים לשניים בכל פינה, ומתעדים אותם הולכים יחד צמודים, אוחזים יד ביד, ונראים מאוהבים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כזכור, בינואר קים קרדשיאן הכריזה כי היא ובעלה, הראפר קניה ווסט, החליטו להתגרש לאחר שש שנות נישואים וארבעה ילדים משותפים. כעת, מקורב לקניה מספר כיצד הראפר הרווק מרגיש: ״קניה לא שמח, וזה בלשון המעטה. קשה לו עם זה שקים ממשיכה הלאה, ושכל מה שקורה עם פיט נראה רציני״.

עוד הוסיף וסיפר כי ווסט מאוד נסער מכך שפיט הוזמן לביתה של קריס ג׳נר, אמה של קים, שם כזכור, אירגנו עבורו מסיבת יום הולדת חגיגית ומיוחדת הכללה מסיבת פיג'מות. ״קניה מרגיש מוזר עם כל הסיפור הזה, בעיקר עם העובדה שפיט היה בביתה של קריס, בכל זאת, מדובר על סבתא של הילדים שלו״, סיכם אותו מקורב. 

כידוע, קים קרדשיאן אירגנה מסיבת פיג'מות חגיגית לכבוד יום הולדתו ה-28 של פיט, בביתה של אמה, צעד מפתיע בהחלט אשר הצליח לעורר עניין רב בקרב המעריצים שרק מחכים לתמונה הרומנטית הראשונה של השניים. 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE