הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
"לא אוהב כאב": כך אפשטיין ניסה לשכנע את צוות בית הכלא כי הוא לא ינסה להתאבד שוב
על פי רשומות מבית הסוהר, עבריין המין המורשע אמר לפסיכולוג בבית הסוהר כי הוא "פחדן", וטען כי יש לו הרבה בשביל מה לחיות ולכן "אין לי עניין להתאבד"

שבועות לפני שהתאבד בכלא, איש העסקים ועבריין המין המורשע ג'פרי אפשטיין ניסה לשכנע את עובדי בית הסוהר כי הוא לא ינסה לשים קץ לחייו. כך על פי דיווח ב'ניו יורק טיימס', אשר מתבסס על יותר מ-2,000 עמודים של רשומות שהושגו מהלשכה הפדרלית לבתי כלא במסגרת חוק חופש המידע.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ג'פרי אפשטיין (צילום: Getty Images)

 

על פי המסמכים, לאחר ניסיון ההתאבדות הראשון שלו ביולי 2019, הוצב ליד אפשטיין שומר כדי למנוע ממנו לשים קץ לחייו. העבריין המורשע ניסה במשך תקופה לשכנע את הסוהרים, וטען שוב ושוב שהוא שמח, שהיו לו "חיים נפלאים" ושהוא לא חושב להתאבד.

כמו כן, על פי הרשומות, אפשטיין אמר גם לפסיכולוג בכלא כי "אין לי עניין להתאבד", וטען כי יש לו הרבה בשביל מה לחיות. אפשטיין ניסה לשכנע את הצוותים בכך שכינה את עצמו "פחדן" שלא אוהב כאב, ואף אמר: "לא הייתי עושה את זה לעצמי".

בדו"ח שפורסם ב'ניו יורק טיימס', צוטטה עדותו של אסיר שאמר לעובדי בית הספר כי אפשטיין "ניצל את ההזמנות" למות בהתאבדות, ובכך סתר את תיאוריות הקונספירציה הרבות לפיהן איש העסקים נרצח.

כחודשיים לאחר מותו של אפשטיין, האסיר שלח אימייל למחלקה לפסיכולוגיה של בית הכלא, וסיפר על שיחה שניהל עם אסיר אחר, שהתא שלו היה ליד זה של אפשטיין. "ג'פרי אפשטיין בהחלט התאבד. כל תיאוריות הקונספירציה הן הפוכות ומגוחכות".

בהודעה נטען כי האסיר, שהתא שלו היה ליד זה של איש העסקים, שמע את אפשטיין "קורע את הסדין שלו לפני שהתאבד". לבסוף הוסיף: "הוא רצה להתאבד, וניצל את ההזדמנות כשהיא הייתה זמינה".

אך ב-10 באוגוסט 2019, כזכור, אפשטיין מת בתלייה, כאשר הבודק הרפואי קבע שמודבר בהתאבדות. למרות ההנחיה, הוא לא היה תחת שמירה באותו הרגע.

34% לא
66% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE