הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
הכירו: זו בת הזוג החדשה של ג׳ייסון סודייקיס
שנה תמימה עברה מאז השחקן ובת זוגו, השחקנית אוליביה ווילד החליטו להפריד כוחות. כעת, ג׳ייסון מציג את הזוגיות החדשה שלו באופן רשמי, דוגמנית בריטית ואושיית אינסטגרם בת 36. השניים צולמו לאחרונה בחופשה רומנטית בקאבו

שנה חלפה מאז אחד הזוגות הלוהטים בביצה נפרדנו, צמד השחקנים אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס, זאת לאחר 9 שנות זוגיות, מתוכן 7 שנים כזוג מאורס. כמו כן, לשניים יש שני ילדים משותפים. כזכור, זמן קצר לאחר הפרידה, ווילד, אשר ידועה בחיבתה לגברים צעירים יותר, מצאה נחמה בזרועותיו של הזמר הארי סטיילס. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כעת, גם ג׳ייסון משיק זוגיות חדשה, עם הדוגמנית הבריטית קילי הייזל. השניים צולמו לאחרונה כשהם צמודים מתמיד בחופשה רומנטית משותפת במקסיקו, בעיר קאבו. כידוע, זו לא הפעם הראשונה שהשניים נתפסו בעדשת הפפראצי, כאשר ביוני האחרונים נצפו כשהם מטיילים יחד ברחובות ניו יורק. 

כזכור, בשנת 2014 השניים נפגשנו לראשונה כאשר הייזל קיבלה תפקיד קטן בסדרה ״איך להיפטר מהבוס״. לפי הדיווחים, בשנה שעברה הקשר בין השניים חודש, ודי מהר הפך רומנטי. הייזל הינה דוגמנית מצליחה ברחבי אנגליה. את ההכרה הרצינית יותר קיבלה כאשר כיכבה על השער של מגזין ״הסאן״ כשהיא עירומה למחצה.

ובחזרה לפרידה של ג׳ייסון ואוליביה, אשר כאמור התרחשה לפני בדיוק שנה. מקורב לשניים סיפר כי הפרידה הייתה בלתי נמנעת,  אך הם ימשיכו לתפקד כיחידה הורית, כאשר עדיפות הילדים תמיד תהיה בעדיפות ראשונה. לשניים יש שני ילדים משותפים, דייזי ואוטיס. 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE