הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
ג׳ניפר לורנס מדברת על תמונות העירום שדלפו לרשת: ״זו טראומה שתלך איתי כל החיים״
כוכבת ״משחקי הרעב״ ואחת השחקניות העסוקות ביותר בביצה, התראיינה לאחרונה עבור מגזין ״ואניטי פייר״ ודיברה על אחד הרגעים הדרמטיים בקריירה שלה, הרגע בו תמונות עירום שלה הופצו ברחבי הרשת

לכבוד הסרט החדש בכיכובה: ״אל תסתכל למעלה״, התראיינה השחקנית ג׳ניפר לורנס למגזין הנחשב ״ואניטי פייר״, ודיברה לא מעט על חייה האישיים, שלא כמנהגה. בשבועות האחרונים, נאלצת השחקנית ההריונית להשקיע לא מעט משאבים ואנרגיה בקידום הסרט שלה, וזה כולל לא מעט ראיונות חושפניים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״אני לחוצה. הרבה זמן שלא דיברתי עם העולם״, הודתה לורנס. עוד הוסיפה ואמרה כי היא מעדיפה לא לדבר על ההריון הראשון ועל הזוגיות שלה עם בעלה. אך מה שכן הסכימה, באופן מפתיע, לדבר עליו היה הפרשה שהתרחשה בשנת 2014, במהלכה תמונות עירום של לורנס דלפו לכל רחבי הרשת.

״כל אחד יכול להסתכל על גופי העירום, ללא הסכמתי. זו טראומה שתלך איתי כל החיים״, אמרה לורנס. כזכור, באותה העת, גם תמונות עירום של כוכבות נוספות הצליחו לדלוף לרשת, ביניהן ריהאנה, קייט אפטון, ליה מישל, קירסטן דאנסט, ועוד. 

עוד דיברה השחקנית על פרשת הארווי ויינשטיין, המפיק ההוליוודי אשר הואשם בעבירות מין ונידון ל-23 שנות מאסר. כזכור, שמה של לורנס, אשר כיכבה בכמה סרטים בהפקתו, נקשר לא אחת לפרשה, אך זהותה הצליחה להישמר חסויה במשך זמן רב. בנושא זה אמרה לורנס רק שהיא מזדעזעת בכל פעם מחדש רק בעקבות אזכור שמו של ויינשטיין.

עוד אמרה: ״הקורבנות שלו היו נשים שהאמינו כי הוא יעזור להן. למזלי באותה התקופה כבר עמדתי לזכות באוסקר, אז הסיטואציה הזו הצליחה להימנע ממני. ברור שזה לא מנע ממני להתקל בגברים אחרים שהתנהגו בצורה לא נאותה לאורך הקריירה שלי״. 

כידוע, לורנס הינה אחת השחקניות האהובות והעסוקות בביצה, וכיכבה בסרטים ״משחקי הרעב״, ״קר עד העצם״, ״אקס מן״, ״חלום אמריקאי״, ועוד. בנוסף, הצליחה לקטוף ארבע מועמדויות לאוסקר, באחת מהן זכתה, על תפקידה בסרט ההוליוודי ״אופטימיות היא שם המשחק״. לפי הדיווחים כיום, לורנס הינה אחת השחקניות עם המשכורת הגבוהה ביותר בהוליווד. 

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE