הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
פיצויים יקרים: זה הסכום שכוכב ״בית הקלפים״ נאלץ לשלם להפקת הסדרה
לאחר פיטוריו של השחקן קווין ספייסי בעקבות הטרדות מיניות, בית המשפט קבע כי ייאלץ לפצות את אולפני הסדרה המצליחה מבית ענקית הסטרימינג, נטפליקס, בסכום של 30 מיליון דולר

השחקן זוכה האוסקר וכוכב ״בית הקלפים״, קווין ספייסי, הולך להוציא מכיסו 30 מיליון דולר, זאת בעקבות החלטת בית המשפט בלוס אנג׳לס. כזכור, ספייסי הואשם בהטרדות מיניות ופוטר מהסדרה זמן קצר לאחר מכן. לפי הדיווחים, השחקן עבר על שני סעיפים בחוזה שלו, אשר דורשים ממנו התנהגות מקצועית.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ספייסי הספיק לככב בחמש עונות של הסדרה המצליחה, אך לאחר פיטוריו, הפקת הסדרה נאלצה לעכב את צילומי העונה השישית, ולמעשה, לכתוב אותה לגמרי מחדש, זאת במטרה להוציא את דמותו של ספייסי מהסדרה. המשמעות של כל השינויים היא בזבוז של מיליוני דולרים, מה שכאמור, אילץ את השחקן לשלם פיצויים כבדים להפקת הסדרה. 

בהצהרה מטעם האולפן נמסר: ״הביטחון של עובדינו בסביבת העבודה היא מטרה עליונה, וזו הסיבה שבחרנו לקחת אחריות. אנו עומדים על העקרונות שלנו, ונלחמים בתיק הזה, עד שנגיע לתוצאה הרצויה״. החלטת בית המשפט נקבעה לאחרונה לאחר מאבק משפטי ארוך ומורכב אשר נמשך למעלה משלוש שנים.

ספייסי היה עד לפני מספר שנים אחד השחקנים המוערכים והחשובים ביותר בתעשייה, אך הוריד פרופיל כבר משנת 2017 לאחר שהואשם בהטרדה מינית והתנהגות בלתי הולמת כלפי אנשים רבים איתם עבד בתעשיית הקולנוע. כתוצאה, פוטר השחקן מפרויקטים רבים, כאשר הבולט הוא כידוע, ״בית הקלפים״.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE