הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
סרטו החדש בכיכובו של וויל סמית הוא פיסת נחמה לכל המשפחה
״משפחה מנצחת״ משלב את כל מה שסרט טוב ומנחם מביא עימו, עלילה נוגעת ללב, גיבור אותנטי איתו קל להזדהות, ליהוק מוצלח, קונפליקט אחד מרכזי, וכמובן, סיום אופטימי וחיובי. בקיצור, זה סרט המשפחה הבא שלכם

במרכז העלילה של ״משפחה מנצחת״ עומד אבא גאה, ריצ׳רד, לו שתי בנות, ונוס וסרינה. השתיים הופכות כבר בגיל צעיר לכוכבות טניס מצליחות ופורצות דרך, ובהמשך, אף לספורטאיות המצליחות בעולם. זה גם בעקבות הכישרון הגדול והייחודי שלהן, אך גם בזכות ההקרבה והעקשנות של אביהן. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מדובר על דרמה ביוגרפית נוגעת ללב, במובן הכי פשוט של המילה, בלי התחכמויות, בלי שטיקים. אמנם הבנות המצליחות תופסות לא מעט מהעלילה, אך למעשה, מדובר על סרט של גיבור אחד, והוא וול סמית. בין לבין, הסרט גולש גם למחוזות הגזענות בחברה האמריקאית, כאשר ענף הטניס, כידוע, נחשב לספורט ״לבן״.

״משפחה מנצחת״ מבקש להזכיר לכולנו כיצד הדברים פעלו באמריקה (העלילה מתרחשת בשנות השמונים), ולמעשה, עדיין פועלים. האחיות המוצלחות, על אף ההצלחה הבינלאומית, ההכרה, הפרגון, קיבלו לא מעט ביקורת והרמת גבות. כן, רק בעקבות צבע עורן.  

קומפטון, העיר בה המשפחה גרה, הינה מאתגרת מבחינה סוציו אקונומית, ושליש מהאוכלוסיה בה מורכבת מתושבים שחורים, בעיקר באותה התקופה. כך למעשה, הסרט מצליחה לגעת באזורים רגישים, פוליטיים, אך לא לשהות שם עד כדי ייאוש וטרחנות. 

כך למעשה הוא מצליח לגעת בנושאים רציניים, לספר את סיפורה של הגזענות באמריקה, אך עם ערך מוסף, בחוכמה, בעדינות ובטוב טעם. ובעיקר, עם מסר חיובי וחשוב, כל אמריקאי שיבחר בכך, יכול לצאת ממעגל העוני והדיכוי, במידה ויעבוד קשה ויבחר בכך. 

קל לאהוב את ״משפחה מנצחת״, והביקורת כבר בעד. למעשה, התחזית מספרת כי הסיכוי לאוסקר גבוה במיוחד. בקיצור, זו ההמלצה המושלמת לסוף השבוע הקרוב, בין אם אתם צופים בו לבד, עם בן או בת זוג, או עם כל המשפחה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE