הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
על אף החיסונים: מספר קורבנות הקורונה בארה"ב בשנה הנוכחית – חצה את הנתונים של 2020
על פי ה-CDC, זמינות החיסונים גרמה לאמריקנים להיות באשליה שהמגפה נגמרה, והם הסירו מסכות והתקהלו במקומות סגורים – מה שהביא לעלייה במאומתים ובמתים

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, ה-CDC, פרסם כי על אף החיסונים, מספר הקורבנות בארצות הברית כתוצאה מנגיף הקורונה בשנת 2021 – חצה את כמות ההרוגים מהווירוס מהשנה שעברה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


(צילום: Getty Images)

 

כאשר יש עוד יותר מחודש עד סיום השנה, ה-CDC מסר כי 386,233 בני אדם מתו בארה"ב בגלל הקורונה במהלך השנה הנוכחית, כאשר בשנת 2020 מתו 385,343.

על פי הדיווח שפורסם ב'ניו יורק טיימס', מומחים אומרים שלמרות החיסונים היעילים, היו במקביל שינויים בהנחיות שהקלו על אמצעי הבטיחות כמו עטית מסכות ואיסור התקהלויות, כאשר רבים מניחים שהחיסונים לבדם הביאו לסיום המשבר.

סיבות אלו הביאו לזינוק חדש במספר המאומתים, המאושפזים ומקרי המוות. על פי ה'טיימס', מספר המקרים החדשים ביום עומד על ממוצע של 94,335 איש – עלייה של 25% מלפני שבועיים, אז נרשמו 50,942 מקרים בממוצע. כמו כן, מספר מקרי המוות בממוצע ליום עומד על יותר מ-1,000 בני אדם.

 

מנהטן, מרץ 2020 (צילום: Shutterstock)

 

על פי מעקב החיסונים של המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, כמעט 196 מיליון איש החיים בארה"ב מחוסנים במלואם, כאשר מדובר ב-59% מכלל האוכלוסייה. הנתון מרכז מאחר שמומחים ציפו להגיע כבר ל-70%, שזהו האחוז שלטענתם יעצור את ההתפשטות.

עם זאת, לדברי ד"ר סלין גונדר, מומחית למחלות זיהומיות במרכז החלולים בלוויו, ייתכן שיידרש שיעור חיסונים של 85% עד 90% כדי להפוך את הנגיף לאנדי, כלומר כזה שעדיין קיים אבל ברמה נמוכה ושניתן לשלוט עליו.

למרות שיעור המחוסנים אשר לא עומד בציפיות, מתאם תגובת הממשל הפדרלי למשבר הקורונה מסר ביום שני כי קרוב לשלושה מיליון אמריקנים התחסנו בזריקת הבוסטר במהלך שלושת הימים שעברו מאז שהרשויות הרחיבו את מבצע החיסונים הלאומי. בסך הכל, מספר האמריקנים שהתחסנו במנה השלישית מאז חודש ספטמבר, עומד על 27 מיליון איש.

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE