הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
אישה נמצאה מתה בחצר ביתה - ככל הנראה לאחר שניסתה להפריד בין הכלבים שלה
תושבת טקסס בת 48 שחררה את שתי חיות המחמד שלה בחצר האחורית – אז הם החלו לריב הם הכלב של השכן, וכשאר היא התערבה, השוטרים מאמינים כי הם תקפו אותה

גופתה של תושבת טקסס נמצאה בחצר האחורית של ביתה, ועל פי חקירת הרשויות היא ככל הנראה מתה כאשר ניסתה להפריד בין שני הכלבים שלה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


טיפאני ל. פרנג'ון

 

כוחות משטרה הוזעקו לבית ברוקמפטון דרייב, יוסטון, בסביבות השעה 10:50 בבוקר, ומצאו בחצר האחורית את גופתה של טיפאני ל. פרנג'ון בת ה-48, כאשר על גופה היו פצעים קשים, בעיקר על צווארה.

על פי החקירה הראשונית של המשטרה, פרנג'ון שיחררה את שתי חיות המחמד שלה בחצר הבית, אז הם החלו לריב עם הכלב של השכן דרך הגדר. על פי הערכת המשטרה, פרנג'ון ניסתה להתערב ולהפריד בין החיות, שבשלב כלשהו תקפו אותה והביאו למותה. עם זאת, הרשויות מסרו כי הן עדיין ממתינות לתוצאות הנתיחה שלאחר המוות כדי לקבוע את הסיבה הרשמית למותה.

לאחר המקרה, בעלה של פרנג'ון הכניס את שני הכלבים, תערובת של האסקי ושל קאנה קורסו, להסגר בבית מחסה לבעלי חיים – והרשויות צפויות להמית את השניים.

 

 

26% לא
74% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE