הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
רגע לפני חג ההודיה: שני שוטרים נפצעו בקרב יריות בניו יורק
למרבה המזל, שוטרת שנפצעה בתקרית הקשה אמש כבר הספיקה להשתחרר לביתה הבוקר, ולא נשקפת סכנה לחייו של השוטר הנוסף. החשוד פונה אף הוא לבית החולים, ובמשטרה סיפרו שכלי הנשק שבו השתמש דווח כגנוב מג'ורג'יה בשנה שעברה

שני שוטרים נפצעו אמש (רביעי) בברונקס במהלך חילופי אש עם גבר החמוש באקדח, כך על פי הודעת משטרת ניו יורק שהוסיפה כי לא נשקפת סכנה לחיי הפצועים.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


זירת האירוע, אמש בברונקס

 

האירוע החל בסביבות השעה 8:00 בערב יום רביעי, כאשר התקבלו דיווחים על אדם חמוש שמסתובב באזור שד' ביומונט ורח' 187, בשכונת בלמונט ברובע.

לפי המשטרה, שני השוטרים הראשונים שהגיעו למקום הבחינו בגבר שיושב בכניסה לבית: "הם ביקשו ממנו להוציא את הידיים מהכיסים, ובשלב זה הוא שלף אקדח וירה לעברם", סיפר נציב המשטרה, דרמוט שיי.

 

 

לדבריו של שיי, שוטרת נפגעה משני כדורים, והיא פתחה באש לעבר החשוד ופגעה בו עם 3 כדורים. השוטר השני נורה פעם אחת, במהלך מאבק פיזי עם החשוד. כמו כן, שיי הסביר שהאקדח שהיה ברשות החשוד דווח כגנוב ממדינת ג'ורג'יה בשנה שעברה.

השוטרת פונתה לבית החולים ושוחררה מוקדם יותר הבוקר (חמישי), והשוטר השני צפוי להשתחרר במהלך הימים הקרובים. במשטרה ציינו כי החשוד פונה אף הוא לבית החולים, אך שמו טרם פורסם.

 

השוטרת שנפצעה באירוע, עם שחרורה מבית החולים

 

נציב המשטרה אף הסביר כי קרב היריות תועד במצלמות הגוף של השוטרים: "ניתן לראות באופן ברור כי החשוד הוא זה שפותח באש. מה שזעזע אותי זה המהירות שבה התקרית התדרדרה לירי".

ראש העיר דה-בלאזיו התייחס אף הוא לתקרית ואמר: "היום, בחג ההודיה, אנחנו מבקשים להודות לשני השוטרים. תודה לאל, הם בסדר וצפויים להחלים באופן מלא", הוא אמר והוסיף, "אך עלינו להכיר בכך שישנם יותר מדי כלי נשק שמסתובבים ברחובות שלנו, וזו דוגמה נוספת לכלי נשק שמגיע לעיר ממדינה אחרת".

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE