הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
פלורידה: נמר נורה למוות לאחר שתקף עובד בגן החיות
עובד ניקיון נכנס לאזור לא מורשה וניסה ללטף את הנמר אקו בן ה-8, שתפס את זרועו ומשך אותו אל תוך המתחם. איש הצוות פונה לבית החולים במצב קשה

נמר בגן החיות בפלורידה נורה ונהרג על ידי איש צוות ביום רביעי בלילה, לאחר שהחיה נשכה עובד תחזוקה שנכנס לאזור לא מורשה סמוך למתחם שבו הנמר מוחזק. כך נמסר מהרשויות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הנמר אקו נורה למוות לאחר שתקף איש ניקיון (צילום: גן החיות נאפולי)

 

עובד הניקיון, גבר בשנות ה-20 לחייו המועסק אצל קבל צד שלישי בגן החיות של נאפולי, ניסה ללטף או להאכיל את הנמר המלאיאן בן ה-8, ששמו אקו, שהיה מאחורי גדר. אז, החיה נשכה את זרועו של הצעיר ומשכה אותו אל תוך המתחם. זאת לפי הודעת משרד השריף של מחוז קולייר, שציין כי העובד לא הורשה להיות במקום.

הרשויות הוזעקו לאזור בסביבות השעה 6:30 בערב, ואיש הביטחון הראשון שהגיע למקום בעט במתחם בחוזקה על מנת להבהיל את הנמר ולגרום לו לשחרר את העובד, אך הניסיון לא צלח. לאחר מכן, הגבר "נאלץ לירות בחיה", נמסר ממשרד השריף.

הנמר אקו, שהובא לגן החיות בשנת 2019, מת מאוחר יותר כתוצאה מפצעי הירי. עובד הניקיון, שעל פי הרשויות התבקש לנקות את חדרי האמבטיה של הגן ואת חנות המתנות – ולא את מתחמי בעלי החיים, נפצע באורח קשה ופונה לבית החולים 'לי ממוריאל' להמשך טיפול.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE