הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
הגיע הזמן להפסיק לסבול: כך תיפטרו מהצברת בקלות ובדרכים טבעיות
מתחים ולחץ, תזונה לא נכונה ומאוזנת, עישון, ועוד מגוון רחב של גורמים יכולים לגרום לצרבת להופיע ולעיתים אף להיות כרונית. אז כיצד ניתן להימנע מהתופעה, או לכל הפחות להקהל על התסמינים שהיא מביאה עימה? הנה כל הדרכים הטבעיות והיעילות שמצאנו

צרבת הינה תופעה שכיחה ביותר בקרב אוכלוסיית העולם וברוב המקרים היא קשורה לתזונה שלנו, להרגלים, ולמתחים שאנו חווים ביום יום. במידה ואתם סובלים מהתופעה על בסיס יומי, חשוב כי תבדקו את הנושא לעומק ותמצאו את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ייתכן כי אתם אוכלים מזון חומצי מדי (הרבה קפה, מוצרי חלב, בשר וכדומה), אולי הלחצים והמתח משפיעים עליכם יתר על המידה, או אולי מדובר על צריכה של משקאות מוגזים או עישון. כך או אחרת, תשמחו לדעת כי יש כמה דרכים טבעיות ואפקטיביות במיוחד לעזור ולטפל בתופעה הלא נעימה הזו. 

כמו כן, חשוב לדעת כי שום תרופה לא תעזור לטווח הארוך ללא שינוי מהותי בהרגלים ובתזונה. אך בואו נגיע לחלק החשוב ביותר, כיצד ניתן לטפל בצרבת באמצעים טבעיים, פשוטים, בריאים ויעילים? 

אבקת אולמוס

מכילה מוצילגים, לכן כף אבקה טחונה של קליפת הגזע מעורבבת ברבע כוס מים תעזור מיד להקלה משמעותית בצרבת. 

שורש נטופית 

צמח בעל כמות גבוהה במיוחד של מוצילגים, בעיקר באזור השורש שלו. ניתן לצרוך את השורש בחתיכות קטנות, לחלוט אותם למשך 15 דקות ולשתות. ניתן גם לשים בתה.

ספיראה 

צמח המכיל סליצין וחומרים פעילים נוספים, ביניהם טאנינים, מוצילגים פלאבנואידים ועוד. תערובת זו נמצאה יעילה במיוחד לשיקום ריריות הקיבה והוושט והיא אף עוזרת לווסת את החומציות בקיבה. בנוסף, היא גם נוגדת דלקת לקיבה ואנטי-בקטריאלית. מומלץ לצרוך בצורה של חליטה יחד עם הצמחים הקודמים שהוצעו. 

59% לא
41% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE