הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
ניחוח צרפתי בשילוב עם הומור אמריקאי יהודי: ״נאום החתונה״
סרטו החדש של הבמאי לורן טיראר שואב לא מעט השראה מיצירותיו של וודי אלן, והוא לא מנסה להסתיר זאת. התוצאה היא קומדיה צרפתית סוערת ומרעננת, אשר לוקחת את הצופים עמוד אל תוך תודעתו של הגיבור

הסרט ״נאום חתונה״ נפתח, איך לא, בארוחה צרפתית מסורתית. הרבה אוכל. הרבה יין. הרבה דיבורים. הגיבור, לעומת זאת, לא ממש מרוצה או נינוח. הוא קיבל בשורה מרה מאהובת ליבו שהיא מעוניינת לקחת הפסקה, וכעת הוא מחכה להודעה נוספת ממנה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מאותו רגע והלאה, אנו נשאבים אל תוך תודעת הגיבור, שמטיילת בין מחוזות של פנטזיה, ייאוש, אהבה, ופחד. טיראר אחראי לא רק על הבימוי אלא גם על כתיבת התסריט, ממש כמו את סרטיו האחרונים ״להתאהב מעל הראש״, ו״מולייר״. 

״נאום החתונה״ מבוסס על רומן מאת הסופר פבריס קארו, אשר זכה להרבה ביקורות טובות ועניין ברחבי צרפת. העלילה כאמור, עוסקת בליבו השבור של הגיבור, אך היא משלבת לא רק אופי צרפתי מובהק, אלא גם הומור אמריקאי-יהודי, כזה שקורץ לוודי אלן, ללא כל חשש. 

הבמאי אף הצהיר כי שאב לא מעט השראה מסרטו הבלתי נשכח והמופתי של אלן ״הרומן שלי עם אנני״. בסופו של דבר, ״ נאום החתונה״ היא קומדיה תיאטרלית, העוסקת בגיבור מאוהב, שבור לב, שבנוסף לכל זה, צריך לכתוב נאום חתונה עבור אחותו. התוצאה היא 88 דקות (אכן, קצר יחסית) של עונג אמיתי, רענן, ונוגע ללב. 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE