הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
אין לכם כוח לעוד דרמה סוחטת דמעות? זו הסדרה בשבילכם
״תישאר קרוב״ מבוססת על ספרו של הרלן קובן, כן, מדובר על עוד עיבוד טלווזיוני לספריו של הסופר האהוב, אך הסדרה מצליחה לבלוט ולהוות את האסקפיזם המושלם, ולספק חווית צפייה מהנה, ממכרת, ומשחררת, בדיוק כפי שניתן לצפות ממנה

הרלן קובן, אחד מסופרי המתח האהובים והמפורסמים חתם כבר לפני מספר שנים עם ענקית הסטרימינג ״נטפליקס״ על חוזה שמן במיוחד, בו 14 מספריו יועבדו לסדרות טלוויזיה. והנה, אחת מהן היא הסדרה החדשה, אשר עלתה ממש לאחרונה, ״תישאר קרוב״, המבוססת על רומן מאת קובן, אשר יצא לאור בשנת 2012. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


העלילה עוקבת אחר סיפור מסתורי הכולל היעלמות של צעיר מקומי, אשר מוביל למפגש בין חשפנית לשעבר אשר הצליחה לשקם את חייה ולהיכנס לחיי בורגנות טובות, חוקר משטרתי עם אובססיה לסיפורים בדיוק מהסוג הזה, וצלם פפראצי שסובל מפגיעה בזיכרון.

כמו הרבה מהעיבודים לספריו של קובן, גם כאן תמצאו דמות עם עבר מסתורי אותו היא מנסה להחביא, עלילה מותחת, מעורפלת ואפלה, ותעלומה אחת גדולה אשר מצליחה להניע את הכל. בקיצור, סדרה שכל כולה נועדה לבדר את קהל הצופים, ולא לשבור לו את הראש (כך גם קובן הודה בעצמו).

״להישאר קרוב״ מצליחה להשאיר את הצופה דרוך, מסוקרן, רעב, אך לא מתוסכל, וזו אולי נקודת החוזקה המרכזית שלה. במובן הזה, מדובר על סדרת בינג׳ מושלמת, וכזו שתספק לכם בדיוק את האסקפיזם לו אתם זקוקים. 

לפי הדיווחים, זוהי שנתו האחרונה של קובן במסגרת החוזה שלו עם נטפליקס, אך נראה שספריו ימשיכו לזכות לעיבודים טלווזיונים וקולנועים כאחד, מהסיבה הפשוטה כי הם מהווים תמורה נהדרת, כאמור, בלי הרבה מאמץ. לסיכום, ״תישאר קרוב״ היא מושלמת עבורכם במידה וכל מה שאתם מחפשים זה לכבות את המוח אחרי יום עבודה ארוך. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE