הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
ראיון חגיגי בין בין אפלק וחברו הטוב, השחקן מאט דיימון
צמד השחקנים ההוליוודים, שבמקרה הם גם חברים טובים וקרובים במיוחד, כבר שנים רבות, שוחחו על הקריירה, החברות, הכשלונות וההצלחות, והצליחו לייצר ראיון אינטימי, מרגש וחד פעמי, במיוחד לכבוד צאת סרטו החדש בכיכובו של אפלק

לכבוד סרטו החדש בכיכובו של אפלק ״The Tender Bar", אותו ביים שחקן הוליוודי אהוב ופופולרי נוסף, ג'ורג׳ קלוני, דיימון ואפלק התאחדו לראיון חגיגי ואינטימי במיוחד, כאשר אפלק הוא המרואיין ואילו דיימון הוא המראיין. כיאה לחבר קרוב וטוב, דיימון משבח את יכולות המשחק של אפלק ואומר: ״המשחק שלך שלם, מדויק, חד פעמי״. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הראיון בין השניים בתחיל בעקיצה קומית למדי מצידו של דיימון: ״ברור לך שקלוני ליהק אותך לתפקיד כי היית זול יותר ממני״. אך אפלק לא נשאר חייב, ומיד אמר: ״קלוני אמר שהוא בחר בי כי אתה נוטה להתווכח יותר מדי״. אגב, במציאות, הדברים דווקא הפוכים. אפלק מרוויח כפול מדיימון. במילים אחרות, אפלק מקבל 20 מיליון על סרט, ואילו דיימון רק 10.

בתור שני חברים קרובים במשך שנים רבות, כפי שניתן היה לחשוב, הראיון די מהר זלג למקומות חבריים ונוסטלגיים במיוחד. אפלק ודיימון דיברו על הקריירות שלהם, שדי מהר התפצלו, כאשר דיימון נחשב לשחקן הרציני יותר, ואילו אפלק מצא עצמו בסרטי אקשן. 

עוד חשף ונזכר אפלק כי במשך שנים ביקשו ממנו ללכת למכון שיזוף, ליישר את השיניים, להתאמן בחדר הכושר. ״כל הזמן אמרו לי, אתה חייב להיות סקסי״, סיפר אפלק. לקראת סוף הראיון, חזר דיימון ושיבח את חברו הטוב ואמר: ״בעשור האחרון עשית כמה מהתפקידים הטובים ביותר בקריירה שלך. אני גאה בך מאוד״.

20% לא
80% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE