הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
פנלופה קרוז חושפת: ״אני חולמת לעשות מחזמר עם בעלי״
פנלופה קרוז ובעלה, חוויאר בארדם, הם כנראה אחד הזוגות הכי לוהטים בתעשייה. לאחר ששיחקו בכמה סרטים יחד, כעת חושפת השחקנית כי יש לה חלום קטן ונוצץ במיוחד, שאיך לא, קשור לבעלה

פנלופה קרוז (47) התארחה לאחרונה בפודקאסט חדש וסיפרה על הסרטים האחרונים שעשתה, בהם שיחק גם בעלה, השחקן חוויאר בארדם. עוד סיפרה השחקנית כי היא חולמת לעשות מחזמר לצד בעלה זוכה האוסקר. ״ראיתי אותו שר במחזמר Being the Ricardos ומיד חשבתי שזה יהיה נהדר שנשחק יחד במחזמר״. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


עוד סיפרה קרוז כי רקדה במשך כמעט שני עשורים בלט. ״אני למעשה מעריצה די גדולה של עולם המחול והמוזיקה. זו אמנות עוצמתית בשבילי, אפילו יותר מקולנוע. אז עבורי, מחזמר, משלב בדיוק את שני הז׳אנרים האלה. זה חלום״, אמרה.

קרוז עשתה רק מחזמר אחד בחייה, ולדבריה, היא בהחלט רוצה לעשות לפחות עוד אחד. כידוע, השניים שיחקו בכמה סרטים יחד, ביניהם ״The Counselor״ ,״Don't Tempt Me״, ועוד. לצמד השחקנים יש שני ילדים משותפים, לונה בת השמונה, וליאו בן העשר. 

מקורבים לשניים מספרים בכל הזדמנות כי היחסים ביניהם יציבים וטובים. ״חוויאר ופנלופה הם זוג מושלם. הם תמיד שמים את המשפחה במקום הראשון, וזה דבר מדהים ומעורר השראה לראות. לכן הם מחזקים יחד כל כך הרבה שנים, דבר נדיר בתעשייה״, סיפרה מקורבת.  0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE