הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
קייטי פרי מדברת על החיים שמאחורי הקלעים: ״השגרה שלי פחות נוצצת״
הזמרת אשר הביאה לאחרונה לעולם את בתה הבכורה, חושפת כי חייה הפרטיים הרבה פחות נוצצים ומלהבים ביחס לדמות שלה ולהופעות הפאר שהיא מציגה בכל רחבי העולם. ״בפועל, אני בעיקר מטפלת בילדה, עושה מדיטציה, ומתאמנת״, סיפרה

קייטי פרי היא ללא ספק אחת הזמרות האהובות והמצליחות בעולם, וכיאה לכזו, דמותה של הזמרת נראית תמיד מושלמת, נוצצת, מרהיבה. גם ההופעות של פרי הן מופע מדהים ובלתי נשכח, מלא בגלאם וכוכבים. אך מסתבר, כי מאחורי הקלעים, הזמרת חיה חיים די שגרתיים. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״בפעול, מחוץ להופעות, אני פשוט חיה את חיי. מטפלת בבת שלי. עושה מדיטציה. אוכלת טוב. מתאמנת״, סיפרה. עוד חשפה פרי כי היא בתה הבכורה, דייזי, לצידה כל הזמן, כאשר היא נהנית במיוחד לראות את אמה מתאפרת ומתלבשת להופעה. ״היא ממש אוהבת לראות כיצד אני משנה את דמותי״, סיפרה.

בסוף החודש שעבר, הצטרפה הזמרת לפנאל השופטים של התוכנית ״אמריקן איידול״, אשר צפויה לרוץ עד סוף חודש מרץ. ״זו חוויה נהדרת, ואני שמחה עליה מאוד״, סיפרה פרי. כזכור, לפני מספר חודשים, בעלה של הזמרת, השחקן אורלנדו בלום, חשף במהלך ראיון כי הוא אינו מרוצה מכמות הפעמים שהוא ואשתו מקיימים יחסי מין. 

החשיפה המפתיעה של השחקן הצליחה לעורר סערה לא קטנה ברחבי הרשת, כאשר גולשים רבים הגיבו בזעם ובביקורת, והדגישו את העובדה כי פרי רק הביאה לעולם את בתם, ואין זה במקום לחשוף פרט אינטימי ואישי כמו זה0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE