הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
ניו יורק: 3 נשים נעצרו בחשד שתקפו מאבטח בדלתא איירליינס
מכתב האישום עולה כי לפחות אחת מהחשודות הייתה שיכורה ואחת נוספת סירבה לחבוש מסכה, ועל כן צוות הטייסים החליט שלא לאפשר להן לעלות על המטוס. בתגובה הן תקפו את המאבטח של חברת התעופה, וכאשר עובד נוסף התערב הם תקפו גם אותו

שלוש נשים מלונג איילנד נעצרו בחשד שתקפו מאבטח של חברת התעופה דלתא איירליינס בשנה שעברה, כך נמסר אתמול (חמישי) מהתביעה הפדרלית במזרח ניו יורק (EDNY).

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

 

לפי הודעת התביעה, שלוש הנשים שנעצרו הן ג'ורדן ניקסון בת ה-21 מהעיירה ביי שור, וג'נסה טורס בת ה-21 וג'והרה זבאלה בת ה-44 מהעיירה סנטרל איסליפ.

התקיפה המיוחסת לשלוש הנשים אירעה בנמל התעופה הבינלאומי קנדי ביום ראשון ה-22 בספטמבר 2021. מכתב האישום עולה כי שלוש החשודות סירבו לעזוב את אזור גשר העלייה למטוס לאחר שהוסבר שלא יתאפשר להן לעלות על הטיסה לפורטו ריקו: "שלושתן התנהגו בצורה אגרסיבית כאשר אחת מהן נראתה מבולבלת וככל הנראה הייתה תחת השפעת אלכוהול, ואחת מהן אף סירבו לחבוש מסכה", נכתב בכתב האישום.

עובדי דלתא העבירו הודעה על הנוסעות לצוות המטוס, והטייסים החליטו שלא לאפשר להן לעלות על הטיסה. בשלב זה הוזעק למקום מאבטח מטעם חברת התעופה, אך בתגובה שלוש הנשים החלו לתקוף אותו: "אחת מהן תפסה את מכשיר הקשר של המאבטח והיכתה אותו בעזרתו עד שנפל לרצפה. כאשר עובד של דלתא ניסה להתערב ולעזור למאבטח, הוא הותקף באגרופים לפניו".

"התנהגות אלימה וקיצונית זו במטוסים ובנמלי התעופה יצאה מכלל שליטה", מסר בריון פירס, התובע הראשי ב-EDNY, "משרדי יפעל כנגד כל מי שמתנהג בצורה שמאיימת לפגוע בבטיחות המטוס, בנוסעים או בעובדים".

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE