הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
רעידת אדמה בבריטניה: "כל התארים הצבאיים והחסויות המלכותיות נשללו מהנסיך אנדרו"
הנסיך אנדרו לבד - בלי גיבוי משפטי וכלכלי ממשפחת המלוכה, אך עתה גם בלי התארים המלכותיים המיוחדים - הנסיך גם לא ייקרא יותר 'הוד מלכותו' - הסיבה? הקשרים עם אפשטיין והאשמות ביחסי מין עם קטינה

הדוכס הנבוך מיורק המואשם ביחסי מין עם ווירג'יניה רוברטס גופרה, בזמן שהיתה קטינה, ושימשה לכאורה בידיו של עבריין המין האמריקני המורשע ג'פרי אפשטיין, הוכה עתה קשות על ידי ארמון באקינגהם.

נסיך בריטניה נשלל מתארים צבאיים ופטרונות מלכותיים, כך חשף ארמון בקינגהאם ביום חמישי בצעד קיצוני. "עם אישורה והסכמתה של המלכה, ההשתייכות הצבאית של הדוכס מיורק והחסויות המלכותיות הוחזרו למלכה", נמסר בארמון בקינגהאם. בהצהרה נאמר גם כי הדוכס מיורק "ימשיך לא לקחת על עצמו שום חובות ציבוריות", וציין כי הוא "מגן על התיק הזה כאזרח פרטי" - ככל הנראה בהתייחס לתביעה אזרחית נגד הנסיך אנדרו שהוגשה על ידי וירג'יניה רוברטס גופרה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מלבד זאת, רויטרס דיווחה, בציטוט מקור מלכותי, כי הנסיך אנדרו לא ישתמש יותר בתואר "הוד מלכותו", ותפקידיו יחולקו בין שאר בני משפחת המלוכה הבריטית.

גופרה, שהיא אחת הקורבנות לכאורה של עבריין המין האמריקאי המורשע ג'פרי אפשטיין, האשימה את הנסיך אנדרו בהתעללות מינית בה כשהייתה קטינה.

הדוכס מיורק הכחיש בתוקף כל פשע ונאבק לדחות את המקרה כבלתי חוקתי.

עם זאת, ביום רביעי, השופט המחוזי של ארה"ב לואיס א' קפלן פסק נגד הנסיך אנדרו, והפיל כמעט כל טיעון שהוצג על ידי הצוות המשפטי של הדוכס. עורכי הדין של אנדרו הטילו ספק בחוקתיותו של חוק במדינת ניו יורק, שוויתרה זמנית על חוק ההתיישנות הרגיל לתביעות שהוגשו על ידי קורבנות של התעללות מינית בילדות.

בנוסף, טען צוות ההגנה שגופרה חתמה על ויתור-זכויות לכל תביעות משפטיות נגד נאשמים בתיקים הקשורים לאפשטיין כאשר כרתה עסקה עם הצוות של אפשטיין ב-2009.

עם זאת, עורכי הדין של הדוכס עדיין יכלו לערער על פסק הדין ולנסות לדחות את התיק באמתלות אחרות. ביום חמישי, ITV דיווח מקור במשרדו של הנסיך כי הצוות של אנדרו לא הופתע מפסיקת בית המשפט האמריקאי.

"לאור האיתנות שבה בירך השופט קפלן את טענותינו, איננו מופתעים מפסק הדין. עם זאת, זה לא היה שיפוט לגופו של ההאשמות של גב' גופרה", ציטט כתב ITV כריס שיפ את המקור בטוויטר.

במקרה שגופרה ואנדרו לא יצליחו להגיע להסדר כלשהו בתיק, זה יעבור למשפט אזרחי - דבר שעלול להתרחש, לפי השופט קפלן, בין ספטמבר לדצמבר השנה.

ביום חמישי, קבוצת הקמפיין Republic אמרה כי יותר מ-150 ותיקי מלחמה בריטיים חתמו על מכתב פתוח הקורא למלכה לשלול מהנסיך אנדרו את התואר הצבאי שלו בגלל קשריו לאפשטיין.

המלכה הצהירה בעבר שלא תשלם על ההליך המשפטי של אנדרו.

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE