הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
פרודיה ברמה גבוהה: הסרט החדש של ״הצעקה״
עם טונות של הומור עצמי, חוכמה, מודעות, אינטליגנציה ובימוי נהדר, נראה כי הסרט החדש של סדרת הסרטים המצליחה ״הצעקה״ הוא ללא ספק המשובח והטוב ביותר עד כה

הסרט החדש של ״הצעקה״ פותח בגרסה עדכנית לסצנת הפתיחה המיתולוגית משנת 1996. יוצרי הסרט מסבירים כי לא מדובר על סרט המשך ישיר של הקודם, אך כמובן שניתן למצוא קשר. הגיבורה, טארה, קיימת גם כאן, והיא לגמרי מצליחה לשרוד את סצנת הפתיחה הנוראית. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הגיבורים החדשים של ״צעקה״ 2022 הם ללא ספק מהטובים ביותר עד כה. הם מעוררי הזדהות, אותנטים, מעניינים. וכאמור, גם כאן, כמו בכל הסרטים, תקבלו מנה הגונה של מודעות עצמית, אשר הפכה לסימן ההיכר של הסרטים. פרודיה חכמה ומרעננת, כבר אמרנו? 

הסרט מצליחה לחדש ביחס לקודמיו, להיות רלוונטי ומודע לעצמו יותר, בעיקר בעקבות הדמויות, אשר צפו בלהיטים הקודמים, ויודעות שלמעשה, כל אחד יכול להיות הרוצח. התוצאה היא צמצום המגע ככל הניתן, קצת כמו בימנו אנו. בזמן מגפה. 

הסרט מתקדם לאט אך מרתק וסוחף, וכך מצליחה ללפות את קהל הצופים כבר על הרגע הראשון. הדיאלוגים אמיתיים ונהדרים, האפקטים לא מוגזמים, והמתח בשיאו. כאמור, מדובר על הסרט המוצלח ביותר עד כה בסדרה האהובה והפופולרית, בטח מאז הסרט הראשון. בין אם אתם חובבי הז׳אנר ובין אם לא, בהחלט שווה צפייה. 50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE