הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
תיעוד דרמטי מלוס אנג'לס: שוטר מציל ילדה בת 3 שנחנקה ואיבדה את הכרתה
בתיעוד ממצלמת הגוף, ניתן לראות את האב חסר האונים עם בתו הקטנה ש"הספיקה לנשום והתחילה להכחיל". השוטר פעל במהירות, ותוך דקה הציל את חייה. "גיבור"

סמל משטרת לוס אנג'לס, בומג'ין קים, אמר שהוא היה במקום הנכון ובזמן הנכון, כאשר אבא זעק לעזרה, בעודו מחזיק את בתו בת ה-3 שנחנקה ואיבדה את הכרתה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


תיעוד ממצלמת הגוף של השוטר 

 

קים הוכתר כגיבור לאחר שהצליח להציל את הילדה, שהפסיקה לנשום והתחילה להכחיל, כאשר סרטון ממצלמת הגוף שלו המתעד את האירוע המלחיץ פורסם על ידי משטרת לוס אנג'ס.

במסיבת עיתונאים, קים סיפר: "המראה הראשונה שלה, כשהיא צונחת בזרועות אביה והצבע שלה, היה רושם שקיבלתי שגרם לי להאמין שהיא לא נושמת. היה לה משהו בפה, אז ניסיתי להוציא את זה פעמיים או שלוש. בפעם האחרונה, הוצאתי משהו".

האירוע התרחש ב-19 בינואר בסביבות השעה 5:45 בערב, כאשר קים סייר באזור אקו פארק. לפתע, גבר רץ לעברו, כאשר הוא מחזיק בזרועותיו ילדה חסרת הכרה.

בתיעוד ממצלמת הגוף, ניתן לראות את האב רץ לעבר קים וצורח: "שוטר, בבקשה" שוב ושוב, כשהוא יורד על ברכיו בדמעות.

 

 

בתוך שניות, קים הזעיק את כוחות ההצלה, ולקח את הילדה מידיו של האב. בתיעוד קים נראה הופך את הילדה וטופח על גבה, עד שהיא שבה להכרה והתחילה לבכות. כאשר הפרמדיקים הגיעו למקום, הם הובילו את הילדה לבית חולים מקומי, ומסרו כי מצבה יציב.

במסיבת העיתונאים, קים, שוטר עם ותק של 15 שנים, סיפר כיצד הוא הרגיש לאחר שהציל את חייה של הילדה הקטנה – שגילה זהה לגיל של בנו. "באותו הרגע, לא עבר לי כלום בראש, כי התמקדתי לגרום לילדה לנשום שוב. אחרי עשר דקות, התחלתי להרגיש את זה. אנחת רווחה, וכמה שבריריים החיים יכולים להיות", אמר.

ראול ג'ובל, העומד בראש חטיבת הבולשת של משטרת לוס אנג'לס – בה עובד קים, אמר שהשוטר הוא גיבור ומנהיג במחלקה. "הוא מייצג את הרצון שלנו לעזור לכל מי שאנחנו רק יכולים. קים הוא אדם כל כך צנוע, אבל כאשר ראיתי את הסרטון הזה, הייתי חסר מילים. דמעתי", אמר.

 

השוטר בומג'ין קים 

30% לא
70% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE