הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
הראש מציק? הנה כמה דרכים טבעיות שיעזרו לכם להיפטר מכאב הראש
מזונות שכדאי להימנע מהם, לחיצות ועיסוי, תזוזה, וחליטות, הן רק חלק מהדרכים שיכולות לעזור לכם להיפרד לשלום מכאב הראש הטורדני שיכול להופיע ככה סתם, באמצע היום

אין ספק כי התופעה של כאב ראש הינה אחת מהתופעות הכי נפוצות ושכיחות באוכלוסיה העולמית. תופעה זו יכולה להופיע בעקבות מאות גורמים שונים, אך אין זה משנה מה הסיבה, כך או אחרת, הרצון הוא להיפטר כמה שיותר מהר מהכאב המציק. הנה כמה דרכים שיעזרו לכם לעשות בדיוק את זה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מים, מים ועוד מים

התייבשות היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכאבי ראש. מחקרים מצאו כי שתיית מים הקלה באופן משמעותי על כאבי ראש בנבדקים שסבלו מהתייבשות תוך חצי שעה עד שלוש שעות. לכן, ההמלצה היא לשתות לכל הפחות 10 כוסות מים ביום, זאת לצד מזונות עשירים במים כגון מרקים, ירקות ופירות.

עיסוי עדין 

רבים מאיתנו חורקים שיניים ונועלים לסתות במהלך היום והלילה בלי לשים לב. מה שגורם לשרירי הלעיסה להיתפס ונוצר מתח בצוואר שעלול להוביל לכאב ראש. כמו כן אזור הצוואר נוטה להיתפס בעקבות לחץ ועבודה ממושכת מול המחשב. אז מה עושים? לפני השינה יש לעסות בעדינות את שרירי הצוואר, השכמות והלסתות.  

חליטת מנטה וחליטת ג׳ינג׳ר

החומר הפעיל בג'ינג'ר נמצא כתורם להקלה כמעט מיידית בכאבי ראש בשל היותו נוגד דלקת חזק ובשל יכולתו להפחית היצמדות של טסיות הדם. בנוסף, החומר הפעיל בצמח המנטה, ידוע ביכולתו להרפות שרירים וכך הוא למעשה תורם משמעותית להקלת כאב ראש.

מזונות עשירים בויטמין B

ויטמין B חיוני בתהליך הייצור של המוליכים העצביים במוח לכן יש להכניס לתפריט היומי מזונות עשירים בויטמין חשוב זה כגון אורז מלא, קינואה, חומוס, עדשים, עלים ירוקים, ירקות שורש, נבטים ועוד. 

אל תשכחו לזוז

אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר להפחתת החומרה של כאב הראש היא לעסוק בפעילות גופנית. מחקר אשר נעשה בתחום ובדק למעלה מ־92,000 משתתפים מצא כי רמה נמוכה של פעילות גופנית בקרב המשתתפים קשורה באופן ישיר לסיכון מוגבר לחוות כאב ראש לעיתים תכופות. לכן, התחילו לזוז כבר היום. עשו הליכה בפארק. תחזרו הביתה מהעבודה ברגל, או כל דבר שיזיז את הגוף ויפעיל אותו, לפחות מספר פעמים בשבוע. 0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE