הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
זה רק מרגיש כמו כאב שיניים: הכירו את תסמונת העצב המשולש
הכאב החד שמאפיין את התופעה פעמים רבות יכול להרגיש כמו כאב שיניים, מה שלעיתים יכול לגרור טיפולים רפואיים שלא לצורך כמו עקירה או טיפול שורש. מה מאפיין את תסמונת העצב המשולש? מה התסמינים? והכי חשוב - כיצד מטפלים בה?

תסמונת העצב המשולש הינה תופעה שהולך ונהיית נפוצה בשנים האחרונות. למעשה, מדובר בכאב חד באיזור השיניים, שבדרך כלל מופיע בצד אחד של הפה. אותה תחושה גוררת פעמים רבות אבחנה מוטעית כי מדובר על כאב שיניים, מה שמוביל כ-60% מהחולים לעבור טיפולי שיניים שלא לצורך. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


התסמונת נפוצה בעיקר בקרב בני חמישים ומעלה, והיא נובעת מתפקוד לא תקין של עצב הפנים החמישי, אשר נגרמת בדרך כלל על ידי סמיכות בין כלי דם לשורש העצב המובילה לתפקוד לא תקין וכאב חד. התקף הכאב אורך בדרך כלל מספר שניות והוא מגיע בעוצמה גבוהה במיוחד. 

אז כיצד לטפל במחלה? 

כיום ישנו טיפול תרופתי יעיל במיוחד והוא למעשה טיפול לאפילפסיה. כמו כן, חשוב לדעת כי MRI מוח הינו הכרחי לצורך אבחנה מדויקת, והוא נעשה גם בשביל לשלול מצבים מקדימים ובדיקת אפשרויות לתהליכים נוירוכירורגים, כאשר הנפוץ ביותר הוא הפרדה של העצב וכלי הדם. 

לסיכום, אבחון מדויק בהכרח יוביל לטיפול יעיל ונכון, ובכך למעשה יגדיל את הסיכוי להתגבר על הבעיה או לכל הפחות לצמצם אותה. היכולת לאבחן ולטפל בכאב שייכת למומחה לרפואת הפה, כך שרצוי לפנות לרופא מקצועי, בעל ניסיון והתמחות בתחום, ולא לדחות את הטיפול.0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE