הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
קומדיית אימה על אימהות: ״בייבי״
במרכז העלילה של הסדרה החדשה של רשת ״HBO" עומדת אישה צעירה שלא מעוניינת להביא לילדים לעולם, אך ביום בהיר וצח, נופל עלייה מהשמיים תינוק רשע. התוצאה היא יצירה אמיצה שלא חוששת להציף את אחד הנושאים המורכבים של התקופה - החרדה שבהורות

כיצד ניתן לשלב בין אימה לבין קומדיה? תצטרכו לצפות בסדרה החדשה ״בייבי״ על מנת להבין איך עושים זאת. הסדרה החדשה, שנכתבה על ידי לוסי גיימר וסיאן גרייס, מספרת את סיפורה של נאטשה, שבניגוד לציפיות, לא מוכנה ורוצה להביא ילדים לעולם. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אך כאמור, ביום בהיר אחד, תינוק נוחת עלייה מהשמיים והיא נאלצת להתמודד עם הדבר שניסתה להדחיק כל חייה. ואם כל זה לא מספיק, מהרגע שהתינוק מגיע לידייה, כל מי שקרוב לנאטשה מוצא את מותו בדרך משונה במיוחד. בהתחלה, ״בייבי״ מאפשרת לצופה להתלבט בין שתי האפשרויות. האחת, שהגיבורה איבדה את דעתה, והשנייה, שהתינוק מחזיק בכוחות על שטניים.

המתח הזה יוצר את התנועה החכמה, העדינה, בין הקומי לאימה, ולמעשה זוהי נקודת החוזקה של ״בייבי״. נאטשה לא מצליחה להיפטר מהתינוק הקטן והחמוד, על אף שעל פניו, היא לגמרי רוצה לעשות את זה. מתחת לפני השטח, הסדרה מצליחה להציף נושא חשוב, רגיש ומורכב - חרדת הורות.

היא לא מפחדת לומר שהורות היא לא בהכרח רק מדהימה, אלא גם יכולה להיות מפחידה וקשה. חווית ההורות מאלצת את נאטשה להתמודד עם השדים שלה, עם מי שהייתה, עם המשפחה שלה, החברים, והאופן שבו היא בחרה לחיות את חייה. 

בשנה האחרונה ניתן לראות יותר ויותר יצירות (בקולנוע ובטלווזיה כאחד) אשר עוסקות בנושא, ונראה שיש לכך מקום. עם זאת, ״בייבי״ מצליחה להיות שונה בנוף מקומי, ובעיקר, היא מצליחה להיות מרעננת, מצחיקה, ופרועה, ומבטיחה חווית צפייה מהנה וסוחפת. 0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE