הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
אסתטיקה, כאוטיקה, ומדע בדיוני: ״האיש שנפל מכוכב אחר״
הסדרה החדשה הינה רימייק לסרט המדע בדיוני המוכר והאהוב בכיכובו של דיוויד בואי במרכזו חייזר המופיע יום בהיר אחד בניו מקסיקו, ומשאיר מאחוריו אישה ושני ילדים. הוא נראה כאחד האדם, ואף הופך להיות איש מצליח ועשיר במיוחד, כזה שאף אחד לא יודע באמת מה הוא מסתיר

בסדרה החדשה, במקום דיוויד בואי תוכלו לראות את צ׳יווטל אג׳יופור (12 שנים של בדידות), אשר נכנס לנעליו של פאראדיי, ועושה עבודה נהדרת, כהרגלו. עם זאת, חשוב לומר זאת כבר על ההתחלה, הסדרה אינה מזכירה במידה רבה את הסרט המיתולוגי, ובמובן הזה היא דווקא מרעננת ומפתיעה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״האיש שנפל מכוכב אחר״ שמה במרכזה סיפור מלנכולי, אנושי, על בדידות וקיום, בעידן של טכנולוגיה וקדמה. בנוסף, האסתטיקה, הצילום, והעריכה של הסרט, מסוגננים, מהודקים, ומהפנטים, ובכך הופכים כל פרק לחגיגה ויזואלית של ממש. 

כבר בתחילת הסדרה, הגיבור אוסף מידע על המין האנושי, ונראה כי הוא לוקח את העבודה, כלומר את המשימה שלו, ברצינות רבה. הוא לומד להשיג את מה שהוא רוצה, לומד מתי לקלל, לדבר, לצעוק, ובעיקר כיצד להתנהג כבן אנוש. הוא עושה את זה בצורה כה אמינה, שלמעשה, אף אחד לא חושד בו.

במרכז העלילה, מדענית חכמה וחדה, שהופכת להיות אחד מהגורמים המרכזיים של משימתו של הגיבור. השניים מפתחים מערכת יחסים משונה, קומית, ולעיתים אף סאטרית, ולמעשה, אפשר לומר כי היא הופכת להיות לב הסדרה, או לפחות החלק היותר מעניין שבה. 

הסדרה לא תהפוך להיות אחד מהנצפות והטובות שנראו לאחרונה על המסך הקטן, ובכל זאת, היא בהחלט שווה צפייה, בעיקר אם אהבתם את הסרט המיתולוגי האהוב בכיכובו של בואי. היא מציפה נושאים חשובים, רלוונטים, ולא חוששת להציג אותם עם ביקורת. את כל זה עוטף, כאמור, אסתטיקה מרשימה, וחוויה פנטסטית סוחפת, כזו שהופכת את הצפייה מהנה ומשעשעת. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE