הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
יורדים לעם: הבקשה המפתיע של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון
הם ללא ספק הזוג המלכותי הכי מתוקשר ואהוב בעולם, בעיקר כאשר שמים לצידם את הצמד המלכותי שגורם ללא מעט צרות, הארי ומייגן. לאחרונה, אישר מקורב לשניים כי בכוונתם לבקש כי לא יקראו להם דוכסים ואף שלא יקודו להם בציבור

משפחת המלוכה מעוררת לא מעט סקרנות ועניין בקרב הציבור הרחב, ונראה כי מהצד המלכותי, יותר ויותר זוגות בוחרים לנסות ולהפוך ״רגילים יותר״, חלק מהעם. מקורב לזוג המלכותי האהוב הנסיך וויליאם וקייט מידלטון חשף לאחרונה כי השניים לקחו החלטה דרמטית ומפתיעה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אותו מקורב סיפר כי השניים מתכננים לצאת בבקשה רשמית כי לא יפנו אליהם בתארים או יקודו להם קידות בציבור. ״הם רוצים שיקראו להם בשמות הפרטיים שלהם, הם מנסים להיות כמו כולם, או לפחות להעניק תחושה כזו לציבור״, הסביר.

עוד הסביר ואמר כי וויליאם וקייט שואפים להיות יותר נגישים, פחות רשמיים, ובעיקר לנסות ולהימנע מהביקורות החריפות שהם מקבלים. ״הם קיבלו לא מעט ביקורת על הביקור האחרון שלהם באיים הקריביים, שהיה רשמי ולא נגיש. וויליאם וקייט רוצים להיות רלוונטים יותר״, סיכם.

כזכור, אותו ביקור מדובר של השניים באיים הקריביים הצליח לעורר סערה גדולה ברחבי העולם וזכה לביקורות לא מחמיאות במיוחד, כאשר תמונות של השניים פורסמו בכל רחבי הרשת, בהן הצמד המלכותי נראה הולך ולצידם עשרות ילדים מאחורי גדר. 60% לא
40% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE