הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
פחות מחודש לבחירות המקדימות: פרישה מפתיעה מהמירוץ לראשות עיריית לוס אנג'לס
חבר מועצת העיר ג'ו בוסקנו, אחד הראשונים שהודיע על התמודדותו בבחירות, הודיע על פרישה מהמרוץ והעביר את תמיכתו ליריבו, איש העסקים ריק קרוסו. בוסקנו: "ריק ואני נעבוד ביחד כדי לנקות את לוס אנג'לס"

ג'ו בוסקנו, חבר במועצת עיריית לוס אנג'לס אשר מייצג מספר שכונות בדרום העיר, הודיע היום (חמישי) באופן רשמי כי החליט לפרוש מן המרוץ לראשות העיר ולהסיר את שמו מרשימת המועמדים לבחירות המקדימות שייערכו בתחילת יוני.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


חבר מועצת העיר ג'ו בוסקנו, שהודיע על פרישה מהבחירות מוקדם יותר היום (צילום: Getty Images)

 

כזכור, ב-8 בנובמבר ייערכו בחירות ברחבי ארצות הברית. מאות חברי קונגרס ינסו לזכות בקדנציה נוספת בגבעת הקפיטול, ובחלק מהמדינות אף ייערכו בחירות על תפקידים נוספים כגון מושל.

לצד חברי קונגרס ומושל, תושבי עיר המלאכים יצטרכו לבחור מי יעמוד בראשות העיר במהלך לפחות ארבע השנים הקרובות. עוד קודם לכן, ב-7 ביוני יתקיימו בחירות מקדימות (פריימריז) שבהן ייקבע מי יהיו שני המועמדים הסופיים לתפקיד.

בהתאם לחוק בקליפורניה, ראש העיר הנוכחי אריק גרסטי אינו יכול להיבחר לקדנציה שלישית, ועל כן ללוס אנג'לס בהכרח יהיה ראש עיר חדש בשנה הבאה. בוסקנו, שוטר לשעבר וחבר במועצת העיר כיום, היה אחד הראשונים להודיע על כוונתו להתמודד לתפקיד, אך כאמור היום הוא פרש מן המירוץ.

 

ראש העיר היוצא אריק גרסטי (מימין) ואיש העסקים ריק קרוסו, שאליו בוסקנו העביר את תמיכתו (צילום: Getty Images)

 

בהודעת הפרישה שפורסמה הבוקר בוסקנו הסביר שהוא מעביר את תמיכתו למועמד אחר, איש העסקים והמיליארדר ריק קרוסו:

"ריק ואני נעבוד ביחד כדי לנקות את לוס אנג'לס. אנחנו מסכימים על הדרך שבה יש לטפל בנושאים הבוערים ביותר בעיר", הסביר בוסקנו והוסיף, "ההחלטה לפרוש לא הייתה קלה, אך אני מתרכז בעתידה של לוס אנג'לס. ביחד נהפוך את העיר לנקייה ובטוחה יותר עבור כולנו".

קרוסו, איש עסקים שעומד מאחורי הפיתוח של שני מרכזי קניות פופולריים בדרום קליפורניה - 'דה גרוב' בלב לוס אנג'לס ו'אמריקנה' בגלנדייל - הצטרף למירוץ לראשות העיר באופן רשמי רק בחודש פברואר האחרון.

זמן קצר לאחר מכן, ארגון השוטרים הגדול ביותר בעיר הודיע שיתמוך בקרוסו, שבעבר שימש כנשיא ועדת המשטרה (Los Angeles Board of Police Commissioners - גוף אזרחי שמפקח על פעילות המשטרה בעיר), ולא בבוסקנו.

קרוסו עצמו התייחס להעברת התמיכה מצדו של בוסקנו ואמר: "אני מכבד את ג'ו ואת המחויבות העמוקה שיש לו לעיר ולתושבים. אני גם מתכבד לקבל את תמיכתו ומצפה בקוצר רוח להתייעץ עמו בנוגע לנושאים הבוערים ביותר, לרבות משבר ההומלסים והפשיעה", אמר והוסיף, "לוס אנג'לס נמצאת במצוקה, ואני בטוח שנוכל לנקות את העיר באמצעות שיתוף פעולה".

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE