הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
ג׳סיקה ביל נזכרת בהצעת הנישואים מבעלה, ג׳סטין טימברלייק: ״לא היה לי מושג, זה היה שוק״
השחקנית ההוליוודית חושפת את הדרך המפתיעה והמשעשעת בה קיבלה הצעת נישואים לפני עשר שנים מבחיר ליבה, הזמר המצליח, ג׳סטין טימברלייק

ג׳סיקה ביל (40) חזרה אחורה בזמן ונזכרה בהצעת הנישואים המפתיעה והמרגשת שקיבלה מבעלה לפני 10 שנים. ״זה היה בלתי צפוי ומאוד משעשע. לא היה לי מושג שזה מגיע״, סיפרה. עוד חשפה כי כל ההצעה הייתה מאוד ספונטנית ומצחיקה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״היינו במונטנה, ועשינו סנובורד, זה היה ממש בשיא החורף. הכל מסביב היה שלג. ואז נכנסו רגע הביתה, וג׳סטין פשוט ירד על הברכיים באמצע הדרך כשהשלג מגיע לו עד המותניים. הוא ממש טבע בתוך השלג, זה היה מאוד מצחיק״, שיתפה השחקנית.

כמובן שהיא מיד אמרה ״איי דו״ ומאז השניים נשואים באושר. לפני הצעת הנישואים, ביל וטימברליק יצאו במשך חמש שנים, כאשר הם הכירו לראשונה אי שם בשנת 2007. כיום, השניים חולקים שני ילדים משותפים, סילאס בן השבע, ופיניאס בן השנה וחצי. 

״לפעמיים זה מרגיש שהזמן פשוט טס, וקשה להאמין שחלפו עשר שנים, ולפעמיים זה נראה לי כמו נצח. היו לנו לא מעט עליות ומורדות, ואני בעיקר מאוד גאה בנו שהצלחנו לעבור כל כך הרבה שנים. אני מאושרת ושמחה שהוא חלק מחיי״, סיכמה בייל.17% לא
83% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE