הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
טקסס: מצוד נרחב אחר אסיר שדקר סוהר ונמלט
האסיר הצליח להשתחרר מהאזיקים במהלך נסיעה בין שני בתי הכלא בדרום המדינה, והוא תקף את הסוהרת וניצל את ההזדמנות כדי לברוח. כעת, רשויות החוק מנהלות מצוד נרחב אחריו. בכיר בשירותי בתי הסוהר: "אל תתקרבו אליו, מדובר באדם מסוכן ביותר"

רשויות החוק הפדרליות טרם הספיקו להתאושש מפרשת הבריחה של אסיר וסוהרת מכלא באלבמה, אך כבר אתמול (חמישי) הבלשים הוזעקו לטקסס בעקבות פרשה דומה, במהלכה אסיר שמרצה מאסר עולם בגין רצח דקר סוהר ונמלט מאוטובוס של שירות בתי הכלא במדינה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


האסיר שנמלט, על רקע זירת התאונה של האוטובוס

 

לפי הרשויות בטקסס, האסיר גונזאלו ארטמיו לופז בן ה-46 נשלח למאסר עולם בעקבות הרשעתו ברצח מדרגה ראשונה וניסיון רצח.

לופז ומספר אסירים נוספים הועברו אתמול מבית הכלא בעיר גייטסוויל, כ-140 ק"מ צפונית לבירת טקסס אוסטין, לבית כלא אחר בעיר האנטסוויל, הנמצאת כ-110 ק"מ צפונית ליוסטון.

 

 

בסביבות השעה 1:20 בצהריים, כאשר האוטובוס היה במרחק של כ-70 ק"מ מהכלא בהאנטסוויל, לופז הצליח להשתחרר מהאזיקים, לקום מהמושב ולתקוף את הסוהר רנדי סמית', ששימש כנהג האוטובוס.

"האסיר והסוהר נאבקו אחד בשני תוך כדי נסיעה", הסביר דובר מחלקת בתי הסוהר, רוברט הרסט, "האסיר הצליח לדקור את הסוהר בידו השמאלית בעזרת חפץ כלשהו. הסוהר נלחם כדי לוודא שהאסיר לא יצליח לחטוף את נשקו".

 

האסיר גונזאלו ארטמיו לופז

 

עוד הסביר הרסט כי בשלב מסוים האוטובוס נעצר בצדי הכביש, ולופז ניצל את ההזדמנות על מנת לברוח: "הסוהר סמית' הצליח למנוע את חטיפת הנשק, אך האסיר ברח כאשר האוטובוס נעצר. סוהר נוסף שהיה באוטובוס פתח באש לעבר האסיר", אמר והוסיף, "אנחנו לא יודעים לומר האם הוא נפגע מהירי".

לדבריו של הרסט, שאר האסירים שהיו באוטובוס לא ניסו לברוח: "כאשר הניידת הראשונה הגיעה לזירה, כל האסירים ישבו באוטובוס באזיקים", אמר והוסיף כי לא דווח על נפגעים בקרב האסירים. כמו כן, הסוהר סמית' נפצע באורח קל בלבד.

כעת, רשויות החוק מתמקדות בחיפושים אחר לופז: "אני מבקש שכולם ישמעו את זה באופן ברור: אל תנסו לעצור אותו בשום מקרה - זה לא בן אדם שאתם רוצים להתעסק איתו. אם אתם רואים אותו, תתקשרו מיד ל-911 ותדווחו על כך. מי שגר באזור, אני ממליץ לוודא שכל הבית נעול, כולל חלונות. אנחנו לא יודעים אם לופז חמוש, אבל הוא בהחלט מסוכן".

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE