הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
לגזור ולשמור: תרופות אלטרנטיבות לעזרה ראשונה
כולנו נקלעים מעת לעת למצב בו אנו זקוקים לעזרה ראשונה מהירה ויעילה. יש כמה פתרונות הומאופתיים שמצאנו אותם לא רק אפקטיביים, אלא גם טבעיים, פשוטים להכנה או קנייה. הנה הרשימה המלאה שאתם חייבים להכיר

הקיץ בפתח והוא מביא עימו בילויים רבים יותר עם הילדים, טיולים, וכדומה. כתוצאה מכך, רבים מאיתנו חשופים ליותר שריטות, חבלות, נפילות, וכמובן - עקיצות. לכן, זה הזמן להכין מראש רשימה מפוארת ויעילה במיוחד לפגעי הקיץ השונים. תיק עזרה ראשונה אלטרנטיבי. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הומאופתיה במצבי עזרה שונים פועלת בצורה מהירה, יעילה, לעיתים אף יותר מכל משכה או משכך כאבים. ובשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר משפחות בוחרות לפנות לתרופות אלטרנטיבות לעזרה ראשונה, ולגמרי בצדק. 

הנה הרשימה המלאה:

קלנדולה

מסייעת במקרים של פצעים פתוחים ומזרזת את החלמת העור. היא מומלצת בעיקר לטיפול במקרים של כוויות שטחיות. במינון הומאופתי היא יעילה כאשר הכאב מופיע כתוצאה ממכה חזקה מאוד. מומלץ את המשחה הטבעית למקרה של עזרה ראשונה בכל טיול משפחתי בארץ או בחו"ל.

Ruta 

מטפלת בעיקר במקרים של פגיעות בגידים, עצמות וגם במקראים של נקעים ומתיחת רצועות במפרקי כף היד, כף הרגל, הקרסול המרפק והכתף. התכשיר מזרז את ריפוי הגידים והסחוס בצורה משמעותית, מה שהופך אותו טוב ויעיל למצבים של נזק לשלד לאחר מאמץ פיזי קשה.

עקיצות

הקיץ מפגיש אותנו עם יתושים, דבורים, צרעות, עכבישים,עקרבים ועוד. ברוב המקרים ניתן לטפל בהן במסגרת טיפול של עזרה ראשונה, אלא אם התגובה לעקיצה היא אלרגית ומובילה למצבים של קשיי נשימה, התנפחות וכדומה. אז כמובן יש לפנות באופן מיידי לטיפול רפואי. מומלץ למרוח על המקום אלוורה, או לחילופין מעט חומץ. 

חתכים וחבלות 

הארניקה היא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בהומאופתיה למצבים של חבלות שונות, חתכים, מכות יבשות וכדומה. היא עוזרת מאוד בעצירת דימום ומסייעת להחלמת הרקמות שניזוקו. 

כווית

Cantharis 

מטפלת במצבים של כוויות אש כמו גם כוויות מנוזלים חמים. היא יעילה ומקלה את רמת הכאב תוך זמן קצר. בנוסף, היא מביאה להחלמת המקום הפגוע.

מכת שמש

Aconite  - צמח המסייע במצבים דרמטיים הכוללים כאבי ראש ורתיעה מאור. טיפול זה מתאים במקרים של כווייה שטחית ודלקתית שאינה גורמת להפרשה.

איפה קונים? 

את תכשירי הטיפול ההומאופתי רצוי לרכוש בבתי מרקחת הומאופתיים ובחנויות הטבע השונות.  מומלץ לשמור אותם הרחק משמש ישירה, חום וקרינה סלולרית.0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE