הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
מחצית מעוקביו של ביידן בטוויטר הם חשבונות מזויפים
חברת תוכנה ערכה ניתוח על פי מספר גורמים, כולל מיקום ותמונות פרופיל, ומצאה את הנתון הלא מחמיא. אצל אילון מאסק, אגב, האחוזים גבוהים בהרבה

בחשבון הטוויטר הנשיאותי של ג'ו ביידן יש 22.3 מיליון עוקבים - אלא שכעת מתברר כי כמעט מחצית מתוכם הם חשבונות מזויפים. כך התקבל על ידי כלי בדיקה של חברת התוכנה SparkToro.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


(צילום: Shutterstock)

 

הכלי מצא ש-49.3 אחוז מהחשבונות אשר עוקבים אחר חשבון הטוויטר הרשמי, @POTUS, הם "עוקבים מזויפים" - כך על פי ניתוח של מספר גורמים, כולל ענייני מיקום, תמונות פרופיל ומשתמשים חדשים.

ההגדרה של חברת התוכנה לעוקבים מזויפים היא "חשבונות שאי אפשר להגיע אליהם ולא רואים את הציוצים של החשבון - או בגלל שהם ספאם, בוטים תעמולה וכו', או בגלל שהם כבר לא פעילים בטוויטר".

הפרסום מגיע ברקע הסערה סביב תהליך הרכישה של טוויטר על ידי האיש העשיר בעולם, אילון מאסק, שהביע דאגה לגבי מספר החשבונות המזויפים. על פי SparkToro, בחשבונו של מאסק עם 93.3 מיליון העוקבים - יש 70.2 אחוזים חשבונות מזויפים.

מוקדם יותר ביום שלישי, מנכ"ל טסלה אמר כי העסקה שלו שבסך 44 מיליארד דולר, לא תוכל לצאת לפועל עד שנושא חשבונות המזויפים ייפתרו. 

מאסק טוען ש-20 אחוזים מחשבונות טוויטר הם "חשבונות מזויפים או ספאם", כאשר הנתון שיש בידיו הוא גבוה "פי 4 ממה שטוענת טוויטר, ואולי אפילו יותר". עם זאת, לא ברור מהם המקורות של מאסק.

העסקה בין מאסק לטוויטר הוקפאה לעת עתה, ומאסק כתב: "ההצעה שלי התבססה על כך שההגשות של טוויטר הן מדויקות. אתמול, מנכ"ל טוויטר סירב בפומבי להציג הוכחה של פחות מ-5%. העסקה הזו לא יכולה להתקדם עד שהוא יעשה זאת".

יש לציין כי אחת הדאגות העולות מבקרה על חשבונות מזויפים בטוויטר, היא הצניחה המאסיבית שמספר העוקבים אצל משתמשים רבים - כמו גם אצל ביידן. 

מנכ"ל טוויטר פארג' אגרוואל כתב: "אנחנו משעים יותר מחצי מיליון חשבונות ספאם בכל יום, בדרך כלל לפני שמישהו מכם בכלל רואה אותם בטוויטר. אנחנו גם חוסמים מיליוני חשבונות בכל שבוע שאנחנו חושדים שהם עשויים להיות ספאם, אם הם לא מצליחים לעבור את אתגרי האימות האנושיים".0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE