הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
ירתה לעצמה ברגל? מועמדת למושלת ג'ורג'יה אמרה: "זו המדינה הגרועה ביותר"
סטייסי אברמס הדמוקרטית, שתנסה שוב לנצח את המושל המכהן בריאן קמפ, ציינה את התחומים בהם מדינת האפרסק לא מצליחה, ואמרה: "אנחנו צריכים גדולה במשרד המושל"

המועמדת הדמוקרטית לתפקיד מושלת ג'ורג'יה, סטייסי אברמס, התבטאה בצורה שהכעיסה את המושל המכהן ורבים מהתושבים, כאשר אמרה שמדינת האפרסק היא "הגרועה ביותר".

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

במהלך ארוחת ערב במחוז גווינט, אברמס תקפה את הרפובליקנים על רקע הסלוגן שלהם עבור ג'ורג'יה. "נמאס לי לשמוע על כך שאנחנו המדינה הטובה ביותר בארה"ב לעשות בה עסקים, כאשר זו המדינה הגרועה ביותר לחיות בה", אמרה. 

"תנו לי לתת את ההקשר", המשיכה. "כשאתה מספר 48 בבריאות הנפש, כאשר אנחנו מספר 1 בתמותת אמהות, כשיש לך שיעור כליאה שנמצא במגמת עלייה, והשכר בירידה - אז אתה לא המקום מספר 1 לחיות בו". 

"ג'ורג'יה מסוגלת לגדולה, אנחנו רק צריכים שגדולה תהיה במשרד המושל שלנו", הוסיפה אברמס. "אנחנו צריכים מישהו שבאמת מאמין בלהביא את כולנו לשם, ביחד".

המושל המכהן בריאן קמפ, שיבקש את אמון הציבור לכהונה שנייה, מיהר להגיב: "סטייסי אברמס אולי חושבת אחרת, אבל אני מאמין שג'ורג'יה היא המדינה הטובה ביותר לחיות בה, לעבוד ולגדל משפחה. ומרטי, הבנות ואני נעבוד קשה כל יום ועד נובמבר, כדי לשמור על כך לעוד ארבע שנים!".

קמפ, שניצח את אברמס במרוץ לתפקיד המושל בשנת 2018, צפוי להביס בקלות את הסנאטור לשעבר דיוויד פרדו בפריימריז שייערכו היום, וכרגע מוביל בסקרים על פני המועמדת הדמוקרטית. 

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE