הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
אחד מגורמי התחלוא ההגדולים בעולם: סוכר לבן
כיום ברור מאי פעם כי הסוכר לא רק ממכר, אלא גם מוביל להשמנת יתר, דלקות, סוכרת ואפילו סרטן. אך מסתבר כי מעבר להשפעות בריאותיות וגופניות, לסוכר יש גם לא מעט השפעות על מצבנו המנטלי והרגשי. הנה כל מה שחשוב שתדעו בנושא

אם גם אתם, כמו רוב אוכלוסיית העולם, מכורים לסוכר, תמשיכו לקרוא. כידוע, היום לא צריך להיות חכמים גדולים בשביל להבין ולהכיר את העובדה כי סוכר לבן הינו אחד הגורמים המרכזיים לתחלואה ברחבי העולם. הסוכר עלול להוביל לשלל מחלות שונות, ביניהן סוכרת ודלקות. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אך רבים מאיתנו לא מכירים את ההשפעות המנטליות והרגשיות של הסוכר. מחקרים חדשים שנערכו בנושא מראים כי הסוכר מעוות את תפיסת המציאות שלנו, את האופן בו אנו מתבוננים על החיים, ובעיקר, משבש את הדימוי העצמי שלנו. כאשר הסוכר זורם בדם, הפרספקטיבה שלנו משתנה, ויחד איתה, אנו נוטים לאבד מעט פרופורציות.

כמו כן, אחד האלמנטים של הסוכר הלבן הוא העובדה כי הוא מאוד ממכר. ממש כמו קפאין, ניקוטין, ואפילו קוקאין. ועם זאת, למרות שהוא ממכר, לא בריא, ולא טוב עבורנו, הוא לגמרי חוקי. מעבר לכך, הוא נמצא כמעט בכל דבר, אפילו במוצרי מזון שלא חשבנו שיש בהם סוכר, כמו לחם וכדומה. 

בנוסף, אותם מחקרים הסבירו כי הסוכר מייצר תודעת הישרדות, בעקבות הסיבה שהוא למעשה גורם לנו לרצות עוד ועוד ממנו. ההשפעה על רמת האינסולין משפיעה באופן ישיר גם על שינויים במצבי רוח. ראשית, נרגיש תחושה של התרוממות רוח לאחר אכילת סוכר, אך אחרי זה תמיד מגיעה הנפילה, והרצון לעוד. עוד משהו מתוק. 

אז מה עושים? מנסים להיגמל. נכון, זה נשמע כמו משימה בלתי אפשרית, אך כיום ניתן למצוא תחליפים בריאים וראויים, ולסגל תפריט איכותי, מגוון, וטעים, ללא סוכר כלל. בטח לא סוכר לבן ומעובד. אחרי כמה ימים מאתגרים, הגוף שלכם יתחיל להירגע, ותרגישו כי אתם לאט לאט נפרדים מהתלות. 

אז גם מגיעים השינויים החיוביים, הנפיחות בגוף יורדת, מצבי הרוח מפסיקים להשתנות לעיתים תכופות, והתחושה הכללית הופכה רגועה, יציבה ונעימה יותר. כמו כן, אי אפשר שלא לדבר על הקילוגרמים שיורדים כתוצאה מכך, וזה יתרון נחמד ומהותי גם כן. 20% לא
80% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE