הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
לכבוד יום צילומי הטבע: חמשת התמונות המפורסמות בעולם
את היום החשוב הזה חוגגים משנת 2006 והמטרה היא לקדם את היופי והפאר שנמצא בטבע על ידי צילום ושימור הצמחים וחיות הבר. מעבר לעובדה כי שהייה בטבע משפיעה ומטיבה על בריאותנו, הוא גם פעמים רבות עוצר נשימה ומדהים ביופיו. הנה כמה צילומים שיוכחו את זה

בשביל לחגוג את יום צילומי הטבע כל מה שעליכם לעשות הוא לקחת מעט חופש ולצאת למקור הטבע הקרוב לביתכם. זה יכול להיות פארק, חוף ים, יער, או כל מקום יפה עם מעט טבע. לכבוד היום החגיגי, ריכזנו עבורכם כמה צילומי טבע עוצרי נשימה, מהמפורסמים בעולם. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


העיטם לבן הראש רטוב וספוג אחרי ימים של גשם בלתי פוסק באלסקה. צלם התמונה מספר שהעוף הדורס רגיל לנוכחות בני האדם, לכן היה נועז מספיק להתקרב אליו בשטח. צילום: Klaus Nigge, גרמניה.

פיל אחד מתוך עדר פילים שהתקרב אל רכבו של הצלם, דיוויד לויד, בשמורת טבע בקניה. הצלם הבחין כיצד אור שקיעת השמש מדגיש את מרקם הגוף של הפיל המרשים הזה, ולא יכל לעמוד בפיתוי. בצדק. צילום: David Lloyd, ניו זילנד/בריטניה.

סנאי אדום לוקח הפסקה קצרה בעצימת עיניים, רגע לפני שהוא שב לחיפוש אחר מזון כמו אצטרובלים של עץ האשוחית, בחורף הקשה של דרום שוודיה. צילום: Mats Andersson, שוודיה.

שועל השלג הרוסי סוחב בפיו מזון ועושה את דרכו אל עבר המקום בו יוכל לקבור את הטרף שמצא כדי להגן עליו ולאכול אותו יותר מאוחר. השועלים צדים כל אווז חולה או חלש במושבת הגידול הגדולה שלהם בקוטב הצפוני, אך מתענגים במיוחד על ביצי העופות. צילום: Sergey Gorshkov, רוסיה.

קקטוס הסאגרו הזה נמצא במדבר אריזונה והוא בן 200 שנה. הוא יכול להגיע לגובה של יותר מ-12 מטרים – אך זה לוקח לו זמן רב. חלק מענפי הקקטוס מסתובבים בעודם צומחים – מה שמעניק לצמח מראה מיוחד. הצלם כאן ממש נכנס מתחת לזרועות הקקטוס וצילם אותו כך. צילום: Jack Dykinga, ארצות הברית.

תמונה מתוך הים בסיביר ובה מוצגות שתי רכיכות הנקראות "מלאכי ים" מזדווגות. כל רכיכה למעשה דומה לחילזון ללא קונכייה והיא גם זכר וגם נקבה. כל אחת מהן מטילה 30-40 ביצים זעירות לאחר ההפריה. צילום: Andrey Narchuk, רוסיה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE