הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
אשתו של הנסיך צ'רלס על הזוגיות: ״אנחנו תמיד במרדף למצוא רגע ביום לבלות בו יחד״
קמילה פרקר בולס התראיינה לאחרונה עבור מגזין ״ווג״ היוקרתי ודיברה על הזוגיות שלה ושל בעלה, על הביקורות הנוקשות שקיבלה לאורך השנים, וכמובן, על המלך הבא של אנגליה, בעלה, הנסיך צ'רלס

הנסיך צ׳רלס וקמילה פרקר בולס הכירו  אי שם בשנת 1971, אך תחילה הוא התחתן, כידוע, עם דיאנה ספנסר. במהלך הנישואים של השניים, לא הצליח הנסיך להשתחרר מאהבתו לקמילה והשניים ניהלו בסופו של דבר רומן, אשר הוביל לפירוק הנישואים של הנסיך. שמונה שנים לאחר שהלכה לעולמה הנסיכה דיאנה, מיסדו צ׳רלס וקמילה את אהבתם.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כזכור, אותה בחירה הובילה לסערה ברחבי העולם וכמובן בבית המלוכה, ומצד הנסיכה אליזבת בפרט. קמילה מצידה לא דיברה על הנושא לאורך השנים, אך נאלצה להתמודד עם לא מעט ביקורת. כעת, לראשונה היא חושפת מה עבר עליה, וכיצד היא ראתה את הדברים. 

״בחנו אותי המון במהלך השנים, הייתי פשוט צריכה להתמודד עם זה. זה לא קל. אף אחד לא אוהב שבמקרים אותו כל כך הרבה. אבל בסופו של דבר צריך להמשיך הלאה, להתעלות על זה״, אמרה קמילה לראיון ראשון מסוגו למגזין ״ווג״. 

בקרוב תחגוג קמילה את יום הולדתה ה-75, ולפי הדיווחים במהלך הראיון למגזין סירבה להשתמש בצוות הביוטי ובחרה ללבוש בגדים שהביאה מהבית. כמו כן, למרות הביקורות הרבות, קשה לפספס את האהבה בין השניים ובמהלך הראיון סיפרה כי השניים, למרות הלוז העמוס, מקפידים למצוא רגע בכל יום, לבלות אחד עם השנייה. 

״לפעמיים אנחנו פשוט יושבים ביחד וקוראים את הספרים שלנו בפינות שונות, לא חייב לדבר או לנהל שיחה, זה מאוד מרגיע ונעים״, סיפרה קמילה. כאמור, בחודש הקרוב תחגוג את יום הולדתה, והיא הבהירה כי היא לא מעוניינת בחגיגה גדולה. ״אבלה עם חברים קרובים ומשפחה, זה הכל״, סיכמה. 52% לא
48% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE