הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
לוהט מתמיד: כוכב ״חמישים גוונים של אפור״ בסדרה חדשה
סדרת מסתורין חדשה, במרכזה גבר נפגע בתאונת דרכים ומאבד את הזיכרון שלו מזקקת את כל מה שטוב בז׳אנר ומספקת חווית צפייה מותחת, מסתורית, מפתיעה וסוחפת. ואם לא השתכנעתם עד עכשיו, במרכזה עומד לא אחר מאשר ג׳יימי דורנן

״התייר״ עוקב אחר תייר (לוהט) ותמים למראה שנכנס לחנות נוחות, מבקש את המפתח לשירותים, אך נקלע לריב עם בעל החנות שרוצה להחתים אותו עם שמו על הנייר, ואילו הוא מסרב. הוא יוצא בכעס מהמקום, נכנס לרכב שלו, ומתחיל בנסיעה. אז, שניות בודדות אחרי, משאית נכנסת בו. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


סצנת הפתיחה המפתיעה והמסעירה הזו רק משקפת לצופה את מה שהוא הולך לראות - סדרה מותחת, סוחפת, ומרעננת. והיא לגמרי עומדת בכל ההבטחות שלה. את התייר כאמור מגלם כוכב ״חמישים גוונים של אפור״, השחקן ג׳יימי דורנן, והוא עושה עבודה נהדרת. 

לאחר התאונה, הגיבור מתעורר בבית חולים אוסטרלי, כשהוא לא זוכר דבר. מה קרה. מאיפה הגיע. אפילו מה שמו. הוא חסר אונים לגמרי, פצוע, ואף אחד לא מגיע לבקר אותו. כפי שאתם יכולים לדמיין, מנקודה זו הדברים רק הולכים ומסתבכים. אט אט מתברר שאותו תייר תמים למראה, לא כל כך תמים.

הסדרה מציגה בימוי ועריכה נהדרים, המצליחים להעניק לכל סצנה דרמה במיטבה, והרבה אקשן ומתח. הפרקים אמנם ארוכים, אך הם מצליחים לשמור על הצופה מרותק למסך, וזו מלאכה מורכבת לכשעצמה. היא אמנם לא אחת הסדרות הכי גאוניות שיצאו לאחרונה, אך היא לגמרי מהנה ומומלצת לצפייה. 0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE