הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
בתו הטרנסג׳נדרית של אילון מאסק: לא מעוניינת להיות בקרבתו״
בתו של המיליארדר המפורסם ביקשה לאחרונה לשנות את הרישום לגבי זהותה המינית, אך לא הסתפקה בכך ודרשה גם להסיר את שם משפחתו של אביה. ״אני לא רוצה להיות בקרבת אבי הביולוגי בשום צורה״, הסבירה

אילון מאסק הוא אמנם אחד העשירים הכי משפיעים, מפורסמים, ועשירים בעולם, אך נראה כי כמו פעמים רבות, לא כל הנוצץ זהב. לאחרונה נחשף כי בתו הטרנסג׳נדרית של המיליארדר ביקשה להסיר את שם משפחתו של מאסק מתעודת הזהות שלה, ואף הוסיפה ואמרה כי היא לא מעוניינת להיות איתו בקשר.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בנוסף, הגישה בקשה לשינוי רישום הזהות המינית שלה ושינוי שמה לויויאן ג׳נה ווילסון. ״אני לא רוצה לחיות או להיות בקרבת אבי הביולוגי״, כתבה בטופס הבקשה. שמה הקודם היה קסוויאר אלכסנדר מאסק, והיא בתו של מאסק מנישואיו הקודמים לסופרת ג׳סטין ווילסון. כידוע, השניים התגרשו בשנת 2008, זאת לאחר שמונה שנות זוגיות.

לזוג חמישה ילדים משותפים, ואילו למאסק שני ילדים נוספים עם בת זוגו לשעבר, הזמרת גריימס, אשר לפי השמועות, יוצאת כיום עם בתו הטרנסג׳נדרית. לפי הדיווחים, בית המשפט הנמצא בסנטה מוניקה עתיד לדון בבקשה כבר בסוף השבוע הקרוב. 

לא הרבה ידוע על המשבר בין מאסק לבתו, אך השמועות אומרות כי הדבר נובע מחוסר אהדה של המיליארדר כלפי הקהילה הטרנסג'נדרית, ואם זה לא מספיק, מאסק הוא גם פעיל ותומך של המפלגה הרפובליקנית, הידוע בחוסר פרגון וסובלנות כלפי הקהילה והזכויות שלה. 50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE