הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
רשת Publix מסרבת להציע חיסונים נגד קוביד לילדים מתחת לגיל 5
ספקות לגבי האישור שקיבלו מודרנה ופייזר ממשיכים להתבטא בחוסר הנכונות של כמה קמעונאים גדולים לשווק את החיסון לילדים, כך בענקית בתי המרקחת והמזון Publix

רשת המכולת Publix, שבסיסה בפלורידה, מוסרת שהיא לא תנפיק זריקות קוביד לילדים מתחת לגיל 5, למרות הודעת ה-CDC בשבוע שעבר הממליצה על זריקה לילדים מגיל 6 חודשים ומעלה.

נציג מטעם Publix אמר ביום רביעי כי החברה לא תציע זאת בלמעלה מ-1,200 חנויותיה לילדים מתחת לגיל 5 "בשלב זה", והוסיף שהם לא יוציאו הצהרה רשמית על ההחלטה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ה"טמפה ביי טיימס" שוחח עם אם שקבעה פגישה ב-Publix כדי לתת זריקה לילדה בן ה-3, אבל שמאוחר יותר קיבלה שיחת טלפון בה נאמר לה "שהמיקום שבחרה לא מורשה לחסן ילדים מתחת לגיל הרך, 5".

החלטת הרשת מגיעה לאחר שה-CDC פרסם בשבוע שעבר המלצה המאשרת את הזריקה לילדים מגיל 6 חודשים ומעלה, בטענה שהיא עוזרת להורים "להגן עליהם טוב יותר מפני COVID-19". המדיניות החדשה של רשת הסופרמרקטים באה בעקבות הודעת המנתח הכללי ד"ר ג'וזף לאפאדו במרץ, המייעץ להורים שלא להזריק צעירים, ואמר כי אין בכך תועלת לילדים בריאים. Publix לפי הדיווחים הפיצה מאות אלפי חיסוני קוביד בתחילת 2021, כאשר המושל רון דה-סנטיס הוביל את מאמצי החיסונים של המדינה.

במקביל, ה"טיימס" מדווח שהחברה עדיין מציעה חיסוני שפעת לילדים מגיל 6 חודשים ומעלה.

בינתיים, רבים, כולל ה-Daily Mail הבריטי, מפקפקים בסיבות שבגינן החיסון אושר לילדים, בהתחשב בעובדה שפייזר ביססה את אישור מחקריה על מספר מועט של ילדים שנבחנו, ועל כך שמודרנה הודתה שהזריקה יעילה רק ב-37%.

"אנחנו צריכים רק להניח שאין לנו נתוני יעילות", הודתה הפרופסור לרפואת ילדים באוניברסיטת דרקסל, שרה לונג, לניו יורק טיימס בשבוע שעבר.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE