הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
יום שלישי ברצף של מחאות בלוס אנג'לס: במקביל, מפגינים תכננו מצור על בית של דמוקרטי מצפון קליפורניה שתמך בהפלות
אמריקה עודנה מסתגלת למצב החוקתי החדש, וכמובן שקליפורניה בה הפלות מעוגנות בחוק ואינן בסכנה, המחאות צפויות להימשך לפחות עד סוף השבוע הנוכחי
מפגינים המוחים על החלטת בית המשפט העליון של ארצות הברית לבטל את 'רו נגד ווייד' התאספו בחלקים שונים של העיר לוס אנג'לס, זה היום השלישי ברציפות.
 
 
הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 
לפי משטרת לוס אנג'לס, קבוצה קטנה של אנשים החלה להתאסף ביום ראשון אחר הצהריים במרכז העיר, שם התעמתו המפגינים עם המשטרה, ימים ספורים קודם לכן, ביום שישי בערב החלה מגמת ההפגנות לצבור תאוצה. נכון לעתה, קבוצות המפגינים הייתה קטנה ולא השפיעה על התנועה בעיר כך נמסר מ-LAPD.
 
כמו כן, גורמים במשטרה אמרו שהמחלקה תומכת במפגינים המממשים את זכויות התיקון הראשון שלהם, אך אמרו שהשוטרים יתערבו אם החוקים יופרו או יבוצעו פשעים במהלך ההפגנות. באירוע חריג אחד אכן נאלצו אנשי ה-LAPD לעצור אדם אשר הואשם בתקיפת קצין בעודו מחזיק לפיד בוער במהלך אחת ההפגנות.
 
כמו כן, בצפון קליפורניה, חלק ממארגני ההפגנות תכננו לערוך הפגנה סביב ביתו של המועמד לראשות העיר ברנטווד, ריק קרסו, ביום ראשון בערב.
 
קרסו, המתמודד על ראשות העיר השוכנת לא הרחק מסן-פרנסיסקו רץ כדמוקרטי, אך מתואר לעתים קרובות כמיליארדר עם נטייה פרו-עסקית ועם קשרי עבר למפלגה הרפובליקנית.
 
עוד במאי, קרן פוליטית מקומית של ארגון ההפלות Planned Parenthood מתחה ביקורת על קרסו בשל תרומות שהעניק בעבר למסעי פרסום של פוליטיקאים הפועלים נגד הפלות ברחבי המדינה, כפי שדווח בלוס אנג'לס טיימס.
 
מאז בשל הלחץ כנראה, הביע קרסו בפומבי את תמיכתו בהפלות, וערב הביקורת שהועלתה על ידי Planned Parenthood, התחייב "להגן במרץ על זכותה של אישה לבחור".
 
קרסו מתמודד מול נציגה דמוקרטית העונה לשם קארן באס.
 
נכון לעתה מפגינים רבים משתמשים באתרי האינטרנט של 'מצעד הנשים' ו'אנחנו לא נחזור' כדי למצוא ולארגן מחאות בעד הפלות בכל רחבי קליפורניה.
0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE