הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
לאחר שחשף כי הוא סובל משיתוק בפניו: פפראצי ראשון של ג׳סטין ביבר ובת זוגו
הזמר וכוכב הפופ חשף לאחרונה לפני מיליוני המעריצים כי הוא סובל משיתוק בחצי הימני של פניו. מאז הוא מתאושש באמצעות מנוחה בביתו וטיפולים רפואיים. כעת, מגיע סופסוף הפפראצי הראשון מאז הבשורה הדרמטית

ג׳סטין ביבר מככב בכותרות בשבועות האחרונים, אך לא בעקבות אלבום חדש, אלא דווקא בעקבות מצב רפואי דרמטי. לאחרונה, שיתף הזמר את המעריצים כי הוא סובל משיתוק בחצי הימני של פניו, מה שאילץ אותו לבטל סדרה של הופעות. מאז אותה בשורה, ביבר הקפיד לשמור על פרופיל נמוך, אך כעת מגיעה התמונה הראשונה מאז ההודעה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לפי הדיווחים, ביבר ואשתו, הדוגמנית היילי בולדווין בילו את השבועיים האחרונים באיי הבהאמה, שם נחו מכל התקרית המפתיעה. אך לאחרונה, שבו השניים אל ביתם אשר בלוס אנג׳לס, וכמובן שצלמי הפפראצי היו שם בשביל לתעד את הרגע. 

בתמונה, השניים נמצאים ברכב, לאחר שטיילו בשכונת ווסטווד אשר בקליפורניה. מקורב לזמר סיפר כי לפני מספר ימים הגיע ביבר למרכז לרפואה היפרברית בלוס אנג׳לס, שם עבר סדרה של טיפולים בתא לחץ. כזכור, הבשורה הדרמטית על מצבו של ביבר הגיעה לפני שלושה שבועות, אז כתב בעמוד האינסטגרם הרשמי שלו: ״יש לי תסמונת בשם רמזי האנט, שנגרמה בעקבות וירוס אשר תוקף את מערכת העצבים בפנים וגורם לשיתוק״.

עוד הוסיף וכתב: ״קשה לי לאכול, וכל הסיפור הזה מתסכל מאוד. בבקשה תתפלו עבורי״. מאז, ביבר לא היה פעיל ברשת החברתית כך שלא ברור מה מידת השיפור שחל במצבו. לפי הדיווחים, ההופעה הקרובה של ג׳סטין תתקיים ב-31 ביולי, באיטליה. 75% לא
25% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE