הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
פרשת רצח מזעזעת בקהילה המורמונית: ״תחת נס השמיים״
אי שם בשנות השמונים המוקדמות, בקהילה מורמונית אדוקה התרחש סיפור רצח טרגי שהוא חומר מושלם לסדרת מתח סוחפת. ענקית הסטרימינג דיסני פלוס הבינה את גודל הפוטנציאל, והתוצאה היא ״תחת נס השמיים״ הפותחת צוהר מרתק לקהילה סגורה ומסתורית

״תחת נס השמיים״, סדרת המתח החדשה של דיסני פלוס, פותחת שער לעולמם המסוגר של המורמונים האדוקים ובמרכזה הסיפור האמיתי והמזעזע שהתרחש בתוך הקהילה. כאמור, מדובר על סדרה המבוססת על סיפור אמיתי שהתרחש אי שם בשנת 1984 ונפתח עם גילוי גופותיהן של ברנדה לאפרטי (בסדרה מגלמת אותה דייזי אדגר-ג'ונס) ובתה התינוקת, שנרצחו בברוטליות.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בן זוגה של ברנדה ואבי בתם, אלן לאפרטי (בילי האול), הוא החשוד המיידי של המשטרה - חשד שמתחזק כאשר אלן מביע בפני חוקריו את חששו מפני גורל דומה שמצפה לבני משפחתו. אלא שכמובן שלא מדובר בכל הסיפור עצמו. מפרק לפרק, הצופה נחשף לעוד ועוד סודות, הפתעות, ותפניות בעלילה.

במרכז העלילה עומדת משפחת לאפרטי, המונהגת על ידי פטריארך מורמוני אדוק ומחמיר (כריסטופר היירדאל). למזלו, אלן הוא הצעיר כך שנחסכת ממנו תשומת לבו ההרסנית של האב. לעומת זאת, אחיו, נושא בכל הנטל. אח אחר, דן (וויאט ראסל), חזר לדרך הישר לאחר שנים של פורענות וכעת מוטלת עליו האחריות לנהל את העסק המשפחתי בזמן שהוריו נוסעים בשליחות הכנסייה המורמונית. 

באחד הפרקים, בני המשפחה פוגשים את ברנדה, צעירה נראה וחכמה שגדלה גם היא במשפחה מורמונית אדוקה, אך מטפחת חלומות גדולים שלא ממש מיישרים קו עם המצופה מנשים בחברה המורמונית. לכל אחד מבני משפחת לאפרטי יש תגובה שונה להיכרות עם ברנדה - משיכה מינית פה, עוינות מוסתרת שם, אך המשותף לכל התגובות הוא הפוטנציאל ללבלב לדבר מה מסוכן.

"תחת נס השמיים" היא סדרה חכמה, המציגה באופן אותנטי ומרתק את סיפורה של הדת המורמונית, החל מימיה המוקדמים, כאשר שנוסדה על ידי ג'וזף סמית' במחצית הראשונה של המאה ה-19 ואותו אותו מקרה נוראי של רצח בלתי נתפס. הפרקים מציגים צילום נהדר ועבודת בימוי כמעט מושלמת, מה שמייצר חווית צפייה סוחפת ונוגעת ללב. 

וכמובן, אי אפשר שלא להזכיר את המשחק המעולה, בעיקר של וורת'ינגטון וראסל. הסיפור הטרגי מצליח לרתק את הצופה מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון, ואין ספק כי המשיכה אל עולמם של המורמונים האדוקים מספק את יצר המציצנות והסקרנות, ובגדול.  42% לא
58% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE