הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
צבא סין הורה לאזרחיו "להתכונן למלחמה" על רקע האזהרות ששוגרו לארה"ב בשל מסעה של יו"ר הקונגרס פלוסי לטייוואן
ביקורה הצפוי של יו"ר בית הנבחרים ננסי פלוסי לטיוואן לא נועד לשנות את מדיניות 'סין האחת' שארה"ב נאמנה לה מזה 50 שנים, אך היא בהחלט גורמת לעלייה במתיחות עד כדי איומים במלחמה של גורמים בצבא הסיני המורים לאזרחיהם להתכונן לקרב

הצבא הסיני דחק באזרחיו "להתכונן למלחמה" בפוסט שפורסם במדיה החברתית ביום שישי ושזכה לאלפי לייקים כך לפי העיתון הפרו-קומוניסי ה-Global Times המנוהל בחסות מדינת-הפשע הסינית.

גורמים רשמיים בסין הקומוניסטית פרסמו אזהרות חריפות מפני סכסוך אפשרי במידה ויו"ר בית הנבחרים ננסי פלוסי תממש את הבטחתה לבקר בטייוואן בחודש אוגוסט, תוך התחייבות לתגובה "כוחנית".

הפוסט של צבא השחרור העממי של סין (PLA) קיבל למעלה מ-300,000 לייקים בפלטפורמת המדיה החברתית של סין Weibo בתוך 12 שעות "על רקע מורל גבוה בקרב חיילים סינים", נכתב ב"גלובל טיימס".

"עלינו לזכור את האחריות הבסיסית להתכונן למלחמה במסעו של צבא חזק", פרסמה הארמייה ה-80 בתגובה שקיבלה 8,000 לייקים.

משתמשים רבים ציינו תמיכה חזקה בצבא הסיני.

"חיילי PLA, נלחמים! אנחנו תומכים בכם", נאמר באחת מ-19,000 התשובות.

כמו כן חיילים משוחררים התחייבו לחזור לכוחות המזוינים של המשטר הקומוניסטי אם יידרשו, כאשר אחרים קראו לאיחוד מחדש של מיצר טייוואן, נקודת המתיחות העיקרית בין ארה"ב וסין.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


שתי המדינות דבקות במדיניות "סין אחת", ומכירות בטייוואן כחלק מסין הרחבה יותר, אך לארה"ב יש מערכת יחסים עצמאית עם האי אשר המפלגה הקומוניסטית הסינית דוחה.

צילומי מסך של הפוסט של הצבא הסיני הופצו בטוויטר.

דובר משרד ההגנה הסיני, קולונל טאן קפיי, אמר ביום שלישי כי ביקור פלוסי בטייוואן "יפר ברצינות" את עקרון סין האחת ו"יסכן קשות את הריבונות והשלמות הטריטוריאלית של סין".

בעוד שגורמים רשמיים בסין לא הבטיחו מלחמה כוללת עם ארה"ב קפיי אמר כי "הצבא הסיני לעולם לא ישב בחוסר מעש, ובוודאי ינקוט בצעדים חזקים ונחושים כדי לסכל כל התערבות חיצונית וניסיונות לייצר "עצמאות לטייוואן", כמו גם להגן בתקיפות על הריבונות הלאומית והשלמות הטריטוריאלית של סין".

הנשיא ביידן קיים שיחת טלפון של 2.5 שעות עם מנהיג המפלגה הקומוניסטית הסינית שי ג'ינפינג, שם דנו במתיחות בנושא מעמדה של טייוואן.

ביידן אישר מחדש את תמיכתו במדיניות סין האחת.

צבא ארה"ב הזהיר את פלוסי מהסיכונים הביטחוניים האפשריים של ביקור בטייוואן ביום רביעי, כך לפי דיווח של רויטרס, תוך הסלמה אפשרית של תנועות החיילים בדרום האוקיינוס ​​השקט כהכנה לכל סכסוך אפשרי.

פלוסי הזמינה מחוקקים אחרים להתלוות אליה, כולל הנציג הרפובליקני מייקל מקאול מטקסס.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE